Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

2 hours ago, Ras said:

Domaće su i dalje jeftinije, a tvrdim i bolje. Plus ove reklamira lik sa švajcarske poštanske marke.

 

Koje tačno? Recimo, Danubius je krš. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, renne said:

Barilla no3 i no7 99 kinte u Maxiju

 

Mislim da su i Barilla penne rigate na popustu, tj. za 99 din. 

Danubius Maestro je oko 145 din/500 gr dok je Barilla oko 170 din/500 gr. (Lidl i akcije ne racunam, ovo je cena po kojoj je to moguce uvek naci).

Probao sam i jedno i drugo i Barilla mi je i dalje bolja.  A ne ulazim opste u pricu to sto Barilla nije neki reper za extra kvalitet, vec za dobru italijansku konfekciju koje ima svuda i ok je sa cenama. I drzi taj kvalitet, kakav god on bio, prilicno dobro. Sto se za vecinu domacih proizvoda ne moze reci, nazalost.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, banatjanin said:

 

Koje tačno? Recimo, Danubius je krš. 

 

Pokupio sam preporuku ovde i sada vidim da su mi u kuhinji i pene i šareni fuzili Panona.

 

Špagete obično uzmem Divela, što je rang cene Barile, a subjektivno neuporedivi bolje.

 

 

54 minutes ago, msv said:

Baš sam hteo da pitam da li je neko probao , a nisam ni znao da je Danubis? Mislim da su i one na akciji u Maksiju (bar neke).

 

 

 

U Maksiju su na sniženju kus-kus, konzerve leblebija i Rio Mare pašteta od tunjevine.

Link to comment
8 minutes ago, JakeBlues said:

 

Mislim da su i Barilla penne rigate na popustu, tj. za 99 din. 

Danubius Maestro je oko 145 din/500 gr dok je Barilla oko 170 din/500 gr. (Lidl i akcije ne racunam, ovo je cena po kojoj je to moguce uvek naci).

Probao sam i jedno i drugo i Barilla mi je i dalje bolja.  A ne ulazim opste u pricu to sto Barilla nije neki reper za extra kvalitet, vec za dobru italijansku konfekciju koje ima svuda i ok je sa cenama. I drzi taj kvalitet, kakav god on bio, prilicno dobro. Sto se za vecinu domacih proizvoda ne moze reci, nazalost.

Jbt, nadam se da Danubius daje isto popuste? Jer vise od € je preskupo. Barilla bude ovde za 50c

6 minutes ago, Ras said:

 

Pokupio sam preporuku ovde i sada vidim da su mi u kuhinji i pene i šareni fuzili Panona.

 

Špagete obično uzmem Divela, što je rang cene Barile, a subjektivno neuporedivi bolje.

 

 

Baš sam hteo da pitam da li je neko probao , a nisam ni znao da je Danubis? Mislim da su i one na akciji u Maksiju (bar neke).

 

 

 

U Maksiju su na sniženju kus-kus, konzerve leblebija i Rio Mare pašteta od tunjevine.

Ne preporucujem ti Divellu, ima glifosata previse koji je (malo) kancerogen...

 

De Cecco, Rummo, Molisana, Voiello su najbolje.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

 

Ne preporucujem ti Divellu, ima glifosata previse koji je (malo) kancerogen...

 

De Cecco, Rummo, Molisana, Voiello su najbolje.

 

Sad mi kažeš!?

 

Ovo sve nabrojano ne znam gde bih kupio.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...