Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Mislim, nemam ništa protiv ni jednih ni drugih, ali obe su ozbiljne klanice sa maloprodajama i magacinima i koječime, industrija dakle, daleko je to od domaćeg, makar kako ja doživljavam taj termin...

(opet primer Ženske pijace, tamo je sve baš baš domaće)

Link to comment

E jeste Drezgić, bravo. Mi smo tamo kupovali na licu mesta, ali su nam dali vizitku i rekli da može da se naruči, šalju/dostavljaju.

Vrhunske kobaje, toga se sećam.

 

3 minutes ago, renne said:

Univer ima super organizovanu dostavu

 

Totalno :thumbsup:

Edited by Skyhighatrist
  • +1 1
Link to comment

Ala sam ubola iz prve smile.png

Sto se tice Univer online prodaje, imaju u ponudi samo slaninu i mast koliko vidim. Mada nisam bila bas detaljna, tj gledala samo preradjevine..

Sad kad salas ima preporuku, a i mnostvo proizvoda, ima i prednost.

Link to comment
Ako može jedno pitanje - u čemu je fora sa pomamom za mangulicom, ako je rasla na koncetratu kao i sve ostale gude?
Moja keva je imala kod sebe neku analizu uzgoja mangulica na tu foru gde se dokazuje da taj način sjebava to meso do granice da je i gore od običnih sorti po selima...
Bilo je tu ekenomski deo gde je prirast ako se one gaje kao zaista poludivlja sorta, toliko mali da to diže cenu u nebesa.
Naravno ona je bila tehnolog, i imala je tu 1 predrasudu[emoji769] kod puštanju svinja u šumu, po pitanju raznih parazita, bakterija itd...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...