Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

daaaaa... odlicne i lubenice, ima i onih tvojih tresanja crnih, preslatkih, malina, borovnica, kajsija, sumskih jagode ... milinica. (ima i ribizla, ogrozda, kupina i jos nekih retkih bobica - e to bas i ne volim)

sa breskvama se jos nisam druzila ove godine, one dugo traju, a ne mogu da jedem bas toliko voca odjednom :D

Link to comment

breskve ubijaju ove godine, a jos im nije ni pocela sezona :)

 

 

nego, jel imamo negde da se diskutovalo kako se kiseli kupus? mojim s donje strane planete doslo vreme, a javile se neke nedoumice koliko soli na koliko kupusa. fala ko mi nadje link :)

 

Link to comment

e jbga ajvi, koliko za glavice, a izmedju ribanac? 3? :D

tako su i oni prosle godine mislili da misle, i propao im kupus. treba mi link za diskusiju, mora svaki argument da se sagleda, sigurno je bilo ovde. 

Link to comment

Moj pokusaj ribanca na severu je prosao relativno loae jerbo je kupus previse suv,tvrd.Morao sam vode da dodam.Za glavice je bio ok.Poenta je da nije samo koliko soli.Plus ne sme mlad mesec da bude.

Link to comment

Nek probaju sa manjim burićima razne vrste kupusa dok ne nađu neki koji se dobro kiseli. 

 

e: i ja cveklu isto obavezno, i par šargarepa, lepo oboje raso :)

Edited by aram
Link to comment

kiseli se kupus po australijama najnormalnije ali zbog toplog vremena mora blagovremeno da se zamrzne.

meni je šlog strefio kad sam za jedan božić bila poslužena sarmama.

napolju 6578 stepeni a oni kuvaju sarmu :wacko:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...