Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

46 minutes ago, maheem said:

Loše sam se izrazio, mislio sam na pastu domaćih proizvođača

Sad vidim ovo, ma nisi se loše izrazio, bio si razumen :D

Link to comment
1 hour ago, aram said:

Barilla je u Italiji pristojna, ne više od toga, a van Italije ni to. Danubiusi i sve domaće su u moje vreme imale tendenciju da od nekuvanih predju u raskuvane za deset sekundi, tako da bih radije ipak i Barillu... 

Verovatno za istočnu Evropu imaju i 3. varijantu. Skuplju i manje kvalitetnu. :D

Danubius a verujem i ostali domaći proizvodjači imaju dve varijante paste, od durum pšenice i običnu. Ta durum je po meni pristojna, u nekom ok sosu joj ne vidim manu, obična je ovo što si ti opisao.

 

Link to comment
On 6.5.2018. at 16:10, katamaran said:

 

Samo da vas citiram da primetite apdejt oko limunove trave (prosli post)

 

Oko petnestog idem i javicu ako uzmem. Zena tvrdi da je to to. 99% upitanih pojma nemaju sta mi treba, nikad culi... Oni sto su i culi nude maticnjak i slicno.

 

samo da citiram tvoj citat mene pa ziv bio i lemongrassa pronas’o i svima nam javio i svemirtizdravljadao!

 

ja mislila da idem vec ove nedelje, ionako ne radim i nemam pametnija posla nego da smisljam sta bi’ sad kuvala.

Link to comment
  • 2 weeks later...

u metrovu ima u tegli, bar je bilo, mada dramatizujete oko travuljine: u svakoj poljoapoteci ima da se uzme seme,nema neke nauke oko gajenja ,samo zalivanje vodom

Link to comment

ja sam stari biljoubica - jbt kaktus sam uspela da ubijem - tako da mi gajenje za sad ne pada na pamet.

moze li se taj iz teglice iskoristiti za karije, corbe i slicno?

Link to comment
  • 2 weeks later...

@katamaran, @Frile i ostali lemongrassljupci - samo da vam javim da sam kupila danas u Munze saksiju, kod restorana Venecija se prodaje razno bilje i jedna zena ima jos par saksija, 500 din komad, pa eto ako i dalje trazite da znate gde se moze naci.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...