Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ovo sam vise planirala za agresivne krajeve :D posto na severu evrope nema kesten-pirea. mozda stvarno da investiram iljadu u ambalazu, onda cu morati da napunim i za nazad, da mi se isplati. ne znam sta ladno ima na severu da se spakuje, ladnih dusa, zaledjenih srca, ledenih pogleda!? :D

 

 

dada, svakako ce u prtljaznik, a ne u rucni. 

Edited by darling
Link to comment

imaju i od ptice mleka, al kesten pirea nemaju. jednako sam se cudila. a i da je nekom toliko stalo do kesten pirea :D 

vec od beca krene da je kesten pire drugaciji od naseg (il madjarskog). a posle nestane i kestena da se gnjeci... 

Link to comment

mogu da razumem kuknjavu za kesten pireom. i za medenim srcem, plazmom, jafom, grisinama sa kikirikijem i ratlukom od bosiljčića, ali kukunjavu za kravica jogurtom nikako ne razumem. srećom to ne mogu da nosim.

Link to comment

ja sam jednom slala tomi majonez u norvesku. reko mi je carinski sluzbenik da je video samo jednu gluplju posiljku od moje, kad je pregledao vitamine za ameriku :D 

Link to comment

ja nosim medeno srce, jafu, bananice, plazmu, grisine sa kikirikijem, ratluk+karamele i svilene bombone, vitamine, šaljić melem, kafu, rakiju... :isuse:

bruka i sramota

Link to comment

nije bruka. svakog bolje radi domaci teren, moze da se gica kolko oce, to je prirodna stvar. garantovano severnjaci oce dumru za onim svojim slanim crnim bombonama kad odu npr na jug gde niko chuo, osim mozda na siciliji. a tamo ce da kukaju kako su preslatke i nishta nije kao kod kuce. jer je tako svuda u svetu :D

Edited by gospa buba
Link to comment

jes vala ništa nije kao kod kuće. nije da nema ali se ubajati dok stigne do kraja sveta.

 

u poslednje vreme moram da nosam po 4kg ratluka jer su poludeli za njim.

prvo su se bečili a onda kada ukapirali koliko je dobar navalili su i sve očas posla potamanili.

sada prvo što traže je ratluk od vanile i oraja.

Link to comment

ja sam jednom slala tomi majonez u norvesku. reko mi je carinski sluzbenik da je video samo jednu gluplju posiljku od moje, kad je pregledao vitamine za ameriku :D

 

 

 

ja nosim medeno srce, jafu, bananice, plazmu, grisine sa kikirikijem, ratluk+karamele i svilene bombone, vitamine, šaljić melem, kafu, rakiju... :isuse:

bruka i sramota

 

 

 

Brat mi živi u inostranstvu, redovno mu šaljem ogromne pakete sa (izmedju ostalog) baš nabrojanim namirnicama, nema srećnijeg čoveka od njega kad ih dobije, a nije da nema para.

 

 

Tako da daleko od toga da je glupo ili smešno.

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...