Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Vrlo su konzervativni po pitanju hrane.Mislim da i drzava subvencionise domace proizvodjace putem uvoznih taksi.Kod njih je recimo vikendom obicaj da se jedu crna cokolada i rinfuz slatkisi.Mozes ti doneti tonu Belgijskih perverzija,i dzabe.Kvik lunsj je tradicija i Bog.U vezi Tonija.Zenina drugarica je Nemica udata za Norvezanina i lagano pizdi za hranom iz domovine.

Link to comment

darling. pljoskica za zmrzavanje, plava, velichine dlana elegantne pijanistkinje, za 120 dindzi komad, vidjena kod kineza u starom merkatoru. nachi svaki veci kinez ce da ima.

Link to comment

Edit. Pogresan topic, treba mi drugi, ne kulinarski. Al ga neka sad ovde, posle cu sa kompa da prebacim. Izvinjavam se.

 

 

Da pokusam ko Velja Ilic. Treba mi najmanji deo na klasicnoj susilici za ves. Onaj mali plasticni sto vezuje gornju povrsinu sa jednim "nogarom", ima rupu (koja se navlaci na nogar) i hvataljku za ravnu povrsinu.

 

Pogledah kod malih Kineza i plastikara, al nema ili ima samo cela susilica. Dal mozda u velikoj radnji plastike u Lominoj (dalto radi uopste) ili buvljak. Al ne bih da prelazim reku zbog toga

Edited by Timmy
Link to comment

norveski supermarketi su, kad sam pohodila taj daleki sever pre 15ak godina, bili jako zanimljivi, jer nisu globalizovani. slabo sta si imao da kupis ako nije domace skandinavsko, ukljucujuci i tomi majonez. najobicnije milke, na primer, nije bilo u supermarketu nego u radnji specijalizovanoj za cokoladu. ne znam da li se to promenilo. moze simon da nam kaze.

 

Још увијек је нема у обичној самопослузи, а ја је нисам ни љубитељ тако да је мени свеједно. Томијеву мајонезу ја купујем када сам у Шведској, имаш је у малим радњама који држе странци. Сад је још красно како је било прије 20 година, ја и мој пријатељ аустријанац кад смо први пут ушли у њихову самопослугу, само смо се погледали и закључили да то личи на источно-европске самопослуге прије пада Берлинског зида. Не жалим се, кад се нечега зажелим из бивше државе одем и Шведску и купим. Поштујем да желе да заштите своје произвођаче и пољопривреднике и мени то не смета. Edited by Simon
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...