Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

insipirisala si me ovim pitanjem da malo svrljam netom, i nabasala sam na ove, koji su uvoznici i veleprodaja razne egzoticne hrane. imaju i nestle kondenzovano mleko. za 750 dinara! al eto, mozda nekom zatreba nesto s linka. 

Edited by darling
Link to comment

je l ima slatke pavlake na meru po mlecnim radnjama? koji red velicine za litar? je l dobra, je l se muti u slag? 

nekad davno sam to nalazila na palilulskoj pijaci 

nemam pojma o cenama, ali mutila sam je i bila je ok

 

ne znam da li to više igde postoji

Link to comment

Od skoro sam poslom pored Kalenića, pa dajte hintove za dedicated radnje tipa mesare, mlekare, hlebare/kiflare, jajare i sl, gde šta kako za nositi kući. Na samoj pijaci se snađem.

 

Dana, na samoj pijaci.

Link to comment

ima negde u beogradu/srbiji da se ku[pi shirataki testenina?

ako negde ima, ima u kineskoj samoposluzi u kineskom trznom centru. tamo ima testenine od slatkog krompira, a zelene su i izgledaju ko koza, ima smrznute bombice od pirincanog brasna punjene crnim susamom, ima smrznuti racici za 1200, cenim da su isti oni sto su 2400 na palilulskoj, ima riza ne zna im se broj, ima star anis na kilo, kovrdzave nudle, sitni pasulji, tapioke za bubble tea i ostale nepoznanice. idi, zabavno je, sve i da ne nadjes ono sto trazis.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...