Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

kupila sam danas u alonsu, italijanski proizvodjac alce nero. pretpostavljam da ima u velikim maksijima, il mozda u onim koji oni vode ko premijum il kako se vec zovu najbogatiji supermarketi, verovatno su to i maksi na cvetnom, i u cika ljubinoj, mozda onaj novi na obilicevom?! 

Fala fala, sutra ću pohoditi centar pa ću da pogledam

Link to comment

Ne znam gde drugo da napišem...

 

Tovljena pastrmka u Srbiji je nejestiva u najvećem broju slučajeva. Ne znam šta rade, ali ovo meso je puno vode, smrdi na močvaru i ima ukus na karton. Nije prvi put, ali sigurno je poslednji, jer odustajem od dalje kupovine. Šaran je keva za ovo, kad nema drugo

Link to comment

priča sa ribom je uvek mačka u džaku (bar meni), a koliko toliko sam je ustalio u ishrani na nivou 1x nedeljno. mada sve manje sam ushićen kad je riblji dan. pastrmku dugo nisam jeo, ne privlači me. onda mi je dosadila skuša. pa sam u poslednje vreme kombinovao šarana i oradu. šaran je isto ponekad ispadao po ovom tvom opisu ali u ribarnici od koje sam odustao. 

 

ne znam šta da kupujem da malo osvežim priču?

 

ovde kupujem i ima ok ponudu

https://www.facebook.com/Ribarnica-sve%C5%BEa-riba-Bio-fish-Novi-Sad-836452389807917/

Link to comment

da li ima sanse da zaledjeni kesten pire u termo vrecici izdrzi transfer od 6 sati i na odrediste stigne zaledjen?

Ne, ako nije u nekom "frižideru"...
Link to comment

da li ima sanse da zaledjeni kesten pire u termo vrecici izdrzi transfer od 6 sati i na odrediste stigne zaledjen?

zaledi i dve flase vode pa zajedno u termo vrecicu, tako bi trebalo da izdrzi

Link to comment

ja sad zamisljam da kad te neko nervira ti uzmes dve ladne pljoske i drzis dlanovima na usima s obe strane glave. a izmedju se pusi  :lolol: tako da mozes da koristi kad ti treba ladna glava.

 

 

treba da putuje avionom i zauzima sto manje prostora, dakle boce s vodom nisu dobro resenje, al pljoske za ladjenje su odlicna ideja. gde se to kupuje?

 

fala sto ste mi pomogli.  

Edited by darling
Link to comment

ja sad zamisljam da kad te neko nervira ti uzmes dve ladne pljoske i drzis dlanovima na usima s obe strane glave. a izmedju se pusi  :lolol: tako da mozes da koristi kad ti treba ladna glava.

 

 

treba da putuje avionom i zauzima sto manje prostora, dakle boce s vodom nisu dobro resenje, al pljoske za ladjenje su odlicna ideja. gde se to kupuje?

 

fala sto ste mi pomogli.  

mislim da sam videla po vecim maksijim. a po vecem nechemu svakako. plavo velichine dlana. i prigodno spljeskano.

 

to za izmedju glava ima smisla. mada meni vishe treba ko onaj bosanac shto razbija betone na tekvondo. to bi mi radilo, kad vec dodje do nerviranja. jer ja vishe ne umem da se nerviram malo. sad odma umrem <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

ja sad zamisljam da kad te neko nervira ti uzmes dve ladne pljoske i drzis dlanovima na usima s obe strane glave. a izmedju se pusi  :lolol: tako da mozes da koristi kad ti treba ladna glava.

 

 

treba da putuje avionom i zauzima sto manje prostora, dakle boce s vodom nisu dobro resenje, al pljoske za ladjenje su odlicna ideja. gde se to kupuje?

 

fala sto ste mi pomogli.  

 

i nek ne bude u rucnom prtljagu, u prtljazniku je temperatura oko 7°C, tako da mislim da nece biti problem

Link to comment

Ja godinama koristim onu malu torbicu sa izolacijom i uz nju dva ta plava pljosnata za hladjenje. Nisam nikad koristio da nosim led, al je bez problema drzala hladnu tecnost bar 5-6 sati na 35+ stepeni. I to puna sa 6-7 piva i vode. Tako da sve preporuke za to, uveren sam da ce led da izdrzi sigurno tih 6h, pogotovu ako se ne otvara.

 

A ima da se kupi u vecini vecih radnji u Bg, mislim da nije nikakv problem naci i torbicu i pljoske. I to za male pare, tipa torbica 1000 din i to za led po par stotina din.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...