Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

jao darling, da li se sećaš starog postirinog oslića a la bakalar?

kakva je to delicija bila!

 

ovo sad nije ni za prineti, a nešto ga ni ne viđam više na policama kod nas. nije ni šteta

Ovaj ti se ne dopada?Ja ga uzmem kad je na akciji

 

02198485_1l.jpg?1452964982

Link to comment

jao darling, da li se sećaš starog postirinog oslića a la bakalar?

kakva je to delicija bila!

 

ovo sad nije ni za prineti, a nešto ga ni ne viđam više na policama kod nas. nije ni šteta

 

ja sam vise bila fan snicle, koja se vise ne proizvodi, iz nove fabrike izlazi samo taj ala bakalar, haralampije prilozio dokaz. 

 

pretresla sam ratne zalih i nasla jedan stari oslic, jednu staru skusu i jednu staru tunu. oslic sam spremna da ti poklonim ko starom fanu :D i skusu dajem, tunu jok. ostavila sam je za posebnu situaciju u zivotu :D

 

f3g6kl.jpg

 

 

 

@ extragluv  eto resen problem, zao mi je, zivot ide dalje :D al ako je i skajhajatrist posalao mejl, da posaljem ja, i jos par, pa da odluce da vrate u proizvodnju kobaju zbog velikog interesovanja trzista? :)

 

 

Link to comment

pisao. evo odgovora:

 

"Kompanija Carnex je u prethodnoj godini donela stratešku odluku da prestane sa proizvodnjom, a time i prodajom artikla Zimska salama.

To je glavni i jedini razlog njenog nestanka iz beogradskih, odnosno iz prodavnica na čitavoj teritoriji Republike Srbije.

 

Ukoliko nam tržišna situacija omogući da Zimsku salamu vratimo u redovan asortiman, biće nam zadovoljstvo da Vas obavestimo o toj odluci.

Do tada Vas pozivamo da uživate u ostalim proizvodima iz širokog Carnex asortimana."

 

Stiglo i meni, opšti napad urodio brzim odgovorom. Izem im strategiju podriguše.

Link to comment

joj, izvini, ja napisala skajhajatrist a ono bio ti, starost, hlapi :)

 

da, to su te fantasticne strategije proizvodjaca da slusaju trziste i prestaju da proizvode proizvode koje ljudi kupuju. 

Edited by darling
Link to comment

Ako hoćete da Carnex ponovo proizvodi zimsku salamu, moraćete da se organizujete i izvršite pritisak.

 

 

 

Tako isto Gricka dugo nije bilo na rafovima, pa ga posle Facebook kampanje ima skoro svugde.

Link to comment

ja sam vise bila fan snicle, koja se vise ne proizvodi, iz nove fabrike izlazi samo taj ala bakalar, haralampije prilozio dokaz. 

 

pretresla sam ratne zalih i nasla jedan stari oslic, jednu staru skusu i jednu staru tunu. oslic sam spremna da ti poklonim ko starom fanu :D i skusu dajem, tunu jok. ostavila sam je za posebnu situaciju u zivotu :D

 

f3g6kl.jpg

 

 

 

@ extragluv  eto resen problem, zao mi je, zivot ide dalje :D al ako je i skajhajatrist posalao mejl, da posaljem ja, i jos par, pa da odluce da vrate u proizvodnju kobaju zbog velikog interesovanja trzista? :)

 

ma na taj sam mislio, ovaj novi je a la bakalar :-)

 

jaooooo, darling....  :wub:  ozbiljna si? pa onda moram da častim nešto s makom!

Link to comment

da, naravno da sam ozbiljna. jedino ne znam kako ces imati srca da otvoris i pojedes. da li shvatas da je ovo mozda poslednja takva konzerva na svetu? :)

 

ovo sad k'o vrsta pred izumiranjem   :lolol:   eh... duuugo ću je se sećati i sačuvaću kartonsku ambalažu :-)

 

mislim, ta će konzerva ispuniti svoju svrhu samo pojedena. bolje nego da zarđa i pokvari se. ko i vino. kad je baš retko i kad mi je baš stalo, ja sačuvam praznui bocu. pa i nju jednog dana bacim, kad pravim veliko spremanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...