Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

E a kako znati dokle je rok upotrebe kod tih proizvoda?Cesto pise samo jedan datum a sve ostalo na kitajskom.Taj datum je redovno vec davno proslo vreme,recimo neki mesec iz 2016.Jel to datum proizvodnje ili upotrebe?

Link to comment

ako zboriš o sosovima, tu valjda ne trebalo da bude problema jer traju i traju - konzervirani su i u hermetičkom pakovanju 

 

u krajnjoj liniji ga pomirieš pre upotrebe

Link to comment

ja kupila u jednoj neuglednoj mlecnoj radnjici na bajlonovoj, zadnjoj u redu s konjskim mesarama. pitaj po mlecnim radnjama jel imate, u supermarketu sam nalazila samo zamenu za mleko. 

Link to comment

ja kupila u jednoj neuglednoj mlecnoj radnjici na bajlonovoj, zadnjoj u redu s konjskim mesarama. pitaj po mlecnim radnjama jel imate, u supermarketu sam nalazila samo zamenu za mleko. 

 

ma da, zamena je bez veze. nasao sam u jednoj "(ne)zdravoj hrani" mleko u prahu, ali 1,5%, punomasno nema. tako da - pogledacu tu gde si rekla

 

fala :) 

Link to comment

mislim da je taj red na bajloniju satrt u zadnjoj fazi renoviranja pijace. neam pojma dal je vaskrso, tako da pitaj po mlecnim radnjama pored kojh prolazis. 

Link to comment

deco, imam relativno hitan sluchaj, koji treba da razreshim danas.

 

treba mi kilo plastelina, ali dobrog, ili jednobojnog ili cu da premesim. dobrog u smislu da se ne osushi odmah.

Link to comment

Moji rabe "Play doh" neki savremeni surogat plastelina koji se , fakat, teško suši.

Imaš ga u Dexico-u.

ne taj nikako, nije za decu. ozbiljniji poduhvat.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...