Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ajd kad smo kod brašna, Oću da napravim kačamak onaj beli što se deli na dvaput. Dakle imate neke preporuke za dobavljače, prošla kupovina nešto nije bila baš ok...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ajd kad smo kod brašna, Oću da napravim kačamak onaj beli što se deli na dvaput. Dakle imate neke preporuke za dobavljače, prošla kupovina nešto nije bila baš ok...

 

....shit has hit the fan...

Ja sam potpuno digao ruke. Sve što kupim je gorko, užeglo ili slepljeno, posebno s pijace (evo, bato, juče mleveno u potočari, iz Ivanjice)... nije bolje ni industrijsko. Ergo, ako nađeš, javi.

Link to comment

ZIMSKA-0331_m.jpg

Ako neko naleti negde na ovu salamu (iskljucivo carnex) neka javi. Mislim da je duze od godinu dana nema ni od korova.

 

Možda nije cela godina, ali doista je nema ni u Veru, ni Maxiju ni Tempu. Ne mogu da prežalim čas kada su gnjide ugasile onaj "diskont" kod Dunav stanice, izgledao je poput rupe, ali je makar uvek bilo zimske. 

Link to comment

ovaj slucaj sa zimskom se najednostavnije resi tako sto napisete mejl karneksu i pitate ih sta je sa kobajom. 

 

Biće lepo ako bude odgovora. Još se sećam gromoglasne kurcobolje Imleka na ponovljene upite oko pekorina pre jedno tri godine.

Link to comment

moja iskustva su sarena. kad je nestala argeta od tune, na primer, okrenula sam milion telefona i nisam mogla da razumem zasto nisu nesrecni ko i ja sto nema pastete (to je ono pre 10 godina kad su menjali ambalazu, pa je nije bilo mesec dana, panika :D).

a opet, kad sam trazila tunu postira brac, isto kad su zatvorii staru fabriku i napravili novu, milijunska investicija, razmenjivala sam mejlove sa suvlasnikom fabrike da zasto su unistili onako divan proizvod zarad ovog novog sranja  :lolol:

ocete ja da pisem na info@carnex.rs? 

Edited by darling
Link to comment

moja iskustva su sarena. kad je nestala argeta od tune, na primer, okrenula sam milion telefona i nisam mogla da razumem zasto nisu nesrecni ko i ja sto nema pastete (to je ono pre 10 godina kad su menjali ambalazu, pa je nije bilo mesec dana, panika :D).

a opet, kad sam trazila tunu postira brac, isto kad su zatvorii staru fabriku i napravili novu, milijunska investicija, razmenjivala sam mejlove sa suvlasnikom fabrike da zasto su unistili onako divan proizvod zarad ovog novog sranja  :lolol:

ocete ja da pisem na info@carnex.rs? 

 

Nisam baš tolika lenština, poslat upit popodne, javljam ako i šta odgovore :)

Link to comment

moja iskustva su sarena. kad je nestala argeta od tune, na primer, okrenula sam milion telefona i nisam mogla da razumem zasto nisu nesrecni ko i ja sto nema pastete (to je ono pre 10 godina kad su menjali ambalazu, pa je nije bilo mesec dana, panika :D).

a opet, kad sam trazila tunu postira brac, isto kad su zatvorii staru fabriku i napravili novu, milijunska investicija, razmenjivala sam mejlove sa suvlasnikom fabrike da zasto su unistili onako divan proizvod zarad ovog novog sranja  :lolol:

ocete ja da pisem na info@carnex.rs? 

 

jao darling, da li se sećaš starog postirinog oslića a la bakalar?

kakva je to delicija bila!

 

ovo sad nije ni za prineti, a nešto ga ni ne viđam više na policama kod nas. nije ni šteta

Link to comment

ovaj slucaj sa zimskom se najednostavnije resi tako sto napisete mejl karneksu i pitate ih sta je sa kobajom.

pisao. evo odgovora:

 

"Kompanija Carnex je u prethodnoj godini donela stratešku odluku da prestane sa proizvodnjom, a time i prodajom artikla Zimska salama.

To je glavni i jedini razlog njenog nestanka iz beogradskih, odnosno iz prodavnica na čitavoj teritoriji Republike Srbije.

 

Ukoliko nam tržišna situacija omogući da Zimsku salamu vratimo u redovan asortiman, biće nam zadovoljstvo da Vas obavestimo o toj odluci.

Do tada Vas pozivamo da uživate u ostalim proizvodima iz širokog Carnex asortimana."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...