Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

u Novom Sadu u prodavnicama mlekare Muza ima Carnok sir..pakovan u male pojedinacne vakum kockice i malo je kao mladji i mlecniji od velikog kotura i nema onu kristalnu strukturu ali priblizno dobro..

 

i danas im stize ovcije kiselo mleko..

Link to comment

i danas im stize ovcije kiselo mleko..

Meni kod Turkovica(Bg) prvo jedna radnica rece da samo sto nije a posle drugi radnik da ce tek u maju. Bice da je zena ipak bila u pravu po svemu sudeci.

Link to comment

Jelte, jel' se nesto desilo sa subotickom mlekarom kada nema njihovog jogurta po BG radnjama? Nije da tugujem za jogurtom ali sam pozelela sad kada sam u zemlji da popijem koju solju, medjutim u ovim malim Maksijima, Idejama i noname prodavnicama samo Dukat (i to koja prevara, ne pise na etiketi nista, i tek posle videh u sastavu da je od 1,5%, uzasan je, da li je i pre bio takav?), Meggle i neki meni nepoznati..

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

mozda nisi bila tu kad se promenio dizajn pa ne prepoznajes?

 

https://www.google.rs/search?q=mlekara+subotica+jogurt&rlz=1C1TEUA_enRS552RS552&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiijpqx-5nTAhVqBsAKHWB7Di4Q_AUIBigB&biw=1093&bih=507

 

dukat ima i 3,2, plava boca, moj omiljeni jogurt. 

 

 

 

e, maj protein kod nas ima onlajn prodaju. pa ko voli ciste nat putere po povoljim cenama uz promo kod, evo:

 

https://www.myprotein.rs/plocice-napitci-hrana/puteri.list

Edited by darling
Link to comment

Jelte, jel' se nesto desilo sa subotickom mlekarom kada nema njihovog jogurta po BG radnjama? Nije da tugujem za jogurtom ali sam pozelela sad kada sam u zemlji da popijem koju solju, medjutim u ovim malim Maksijima, Idejama i noname prodavnicama samo Dukat (i to koja prevara, ne pise na etiketi nista, i tek posle videh u sastavu da je od 1,5%, uzasan je, da li je i pre bio takav?), Meggle i neki meni nepoznati..

Srpski jogurtje i dalje filovan aflatoksinima, potrazi rumunjski

 

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni kod Turkovica(Bg) prvo jedna radnica rece da samo sto nije a posle drugi radnik da ce tek u maju. Bice da je zena ipak bila u pravu po svemu sudeci.

 

Danas krenulo Biserovo u lancu Kruna u Beogradu, nepromenjena cena od lane.

Link to comment

darling je poznata po tome da je zaljubljenik u štrudlu s makom, pa ko veli, daj i sve drugo s tom drogom

 

ja sam seljak koji nije ni čuo za, nekmoli gustirao, to ulje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...