Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Treba mi kuhinjski konac ili gotove mrežice, da je nbg i da radi sutra ujutru...

možda je otvoreni tržni centar, popularni buvljak, dobro rešenje, jer ipak je nedelja

Link to comment

Ne znam koja bi tema bila najpodesnija da to pitam, pa ajde ovde: da li još neko primećuje da ima neki problem sa čepovima na velikim PVC flašama gazirane vode? Možda sam i istripovao, ali zalomilo mi se baš puno puta da  Minakva a i Vrnjci (od 2 lit.)  nisu onako gazirani kako bi trebali da budu, već kao one blago gaziirane varijante. A onda sam jedno vreme kupovao samo Knjaz Miloš (1.75 lit, malo stara a malo ova nova redizajnirana PVC flaša) i bilo je ok, da bi mi se i sa njim pre neki dan desilo to isto.

 

Da li je to još neko primetio ili sam ja skroz istripovao? :(

Edited by JakeBlues
Link to comment

Treba mi kuhinjski konac ili gotove mrežice, da je nbg i da radi sutra ujutru...

e, videla sam super divajs u dzambu jutros, koji imitira mrezicu, peshes silikonskih vezica u pakovanju, sluze da se skemba rolat ili tako neko zamotavanje da stoji. mnooogo zanimiljivo, ne znam da li je korisno :D

Link to comment

Ne znam koja bi tema bila najpodesnija da to pitam, pa ajde ovde: da li još neko primećuje da ima neki problem sa čepovima na velikim PVC flašama gazirane vode? Možda sam i istripovao, ali zalomilo mi se baš puno puta da  Minakva a i Vrnjci (od 2 lit.)  nisu onako gazirani kako bi trebali da budu, već kao one blago gaziirane varijante. A onda sam jedno vreme kupovao samo Knjaz Miloš (1.75 lit, malo stara a malo ova nova redizajnirana PVC flaša) i bilo je ok, da bi mi se i sa njim pre neki dan desilo to isto.

 

Da li je to još neko primetio ili sam ja skroz istripovao? :(

 

Ne tripuješ. moj ćale odavno drži mala klešta na dohvat ruke ako valja otvoriti Knjaz od 1,75. Leti ih ni ne sklanjam sa stola :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...