Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

aj daj malo preciznije, pls
ne mozes da promasis. kad krenes od Komande na gore ka partizanovom stadionu, sa desne strane imas neke pekare i to, i jedan jedini dragstor. sa desne strane ulaza ima fridge gde sam video jack-colu. ja sam se tu snabdevao mutnim Paulanerom. nisu ni malo jeftini, ali jebiga.btw. +1 za Tabasco. do sada sam probao samo ®, jalapeno i chipottle. svi, naravno, jebu kevu Edited by assück
Link to comment
ne mozes da promasis. kad krenes od Komande na gore ka partizanovom stadionu, sa desne strane imas neke pekare i to, i jedan jedini dragstor. sa desne strane ulaza ima fridge gde sam video jack-colu. ja sam se tu snabdevao mutnim Paulanerom. nisu ni malo jeftini, ali jebiga.btw. +1 za Tabasco. do sada sam probao samo ®, jalapeno i chipottle. svi, naravno, jebu kevu
aa, ok, znam sad tačno gde je. Tamo deru sve, flašica knjaz miloša je koštala isto nešto astronomski. Jeste bolje da sam napraviš, al da probam na šta liči.Tabasco trošim na mesečnoj bazi :D
Link to comment
aa, ok, znam sad tačno gde je. Tamo deru sve, flašica knjaz miloša je koštala isto nešto astronomski. Jeste bolje da sam napraviš, al da probam na šta liči.
Ajd probaj pa javi.....Ja cu ipak da uzivam u ovom sto ga stavih u profil ;) Edited by veljaGB
Link to comment
gdi u begedeu ima da se kupi soja koja je provereno nemodifikovana ?
meni u prodavnici zdrave hrane rekli isto što i ovde piše.
Zbog sve većeg značaja koji nutricionisti u celom svetu pridaju namirnicama od soje, u "Sojaproteinu" pripremaju nove programe gotovih proizvoda, bez straha od strane konkurencije. Jer, ovde se prerađuje isključivo domaća, genetski nemodifikovana soja...
Link to comment

ee kad ce da bude vreme? i na kojoj pijaci? i kako da prepoznam? videla sam neke super recepte, kuvaju mi se jednoloncnice od mladog bobija, ali prvo i osnovno - moram da ga imam.

Link to comment

stvarno? ja mislila da je mladi bob prolecna biljka, i ovo sto vidiim da kuvaju bob s articokama po kucama, sve nesto s prolecnim datumima... u srbiji sve kasni :lol:

Link to comment
Dobra vinska kvasina? Ovo cudo iz maksija grozdja vidilo nije. Balzamiko mi je preskup s obzirom na enormnu potrosnju istog.
5_1.jpgU Rodicu za ~350 kinti litar, sto priznaces, nije skupo ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...