Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Pardon omasih ulice. Cosak je Vojvode Milenka(produzetak Tirsove) i Svetozara Markovica ili Resavske. Bas je tu na cosku sa desne strane ako ides od Karadjordjevog parka niz Tirsovu. Videdes neku trafiku tu i odmah iza je ta italijanska radnja ali koliko sam primetio nisu ni malo nezni sa cenama.

Link to comment

aman, koji ce ti to u zivotu.btw, menati radnja ima OK cene za menati (prsute i kobaje). ispod cena istih proizvoda u nemackoj u slicnim radnjama a jedno 20% iznad italije. to je skroz OK. ono gde kolju su sirevi ali mislim da to nije njihov uvoz. ja im oprastam jer je bitno da postoje.

Link to comment
aman, koji ce ti to u zivotu.
pa vidi malo sam neurotican po prirodi. ne znam sta se desava u dubinama buta ili plecke, negde oko drugog sata pecenja hvatam dugacak noz i pocinjem da se ponasam prema pecenju kao Seron Stoun u Niskim strastima
Link to comment
  • 2 months later...
Eksperimentisao bih malo sa belim rumom, pa me zanima da li je neko bio u prilici u BG radnjama da sretne kokosov krem ili kokosovo mleko?
Kokosovo mleko - Vero (cesto), Merkator (kad god sam isao), tezge sa orijentalnim namirnicama.
Link to comment
Eksperimentisao bih malo sa belim rumom, pa me zanima da li je neko bio u prilici u BG radnjama da sretne kokosov krem ili kokosovo mleko?
nekoliko puta sam pravila pinja kolada punch i stavljala sam domaci liker od kokosa, pa ako si mislio tako nesto, ne fali nista!
Link to comment
Kokosovo mleko - Vero (cesto), Merkator (kad god sam isao), tezge sa orijentalnim namirnicama.
Hvala! Ima još danas da overim onaj Vero u kraju što tu stoji iznad raskrsnice a ja ga iz nekog razloga ignorišem iako mi je udaljen svega 2-3 trol. stanice.
nekoliko puta sam pravila pinja kolada punch i stavljala sam domaci liker od kokosa, pa ako si mislio tako nesto, ne fali nista!
E, da, tenks, znam za taj subotički liker od kokosa, ok je, ali mi previše slatkast + u njemu valjda ima samo aroma kokosa, a želeo bih da vidim kako će white rum da ispadne kad se miksa sa pravim kokosovim mlekom/kremom.
Link to comment
  • 2 weeks later...

mozda otkrivam toplu vodu jer retko svracam u zdrave hrane, ali juce u onoj kao fensi u katanicevoj naletim na humus u teglicama, pravi neka domaca firma grif. ima obican, sa pistacima, djumbirom i jos necim, zaboravih.nije ko kad sama pravim, al posto sam mrcina, moze da prodje.

Link to comment
  • 1 month later...

Pre izvesnog vremena sam dobio konzerviranu dimljenu ribu iz Rijeke Crnojevića. Proizvođač se zove "Ribarstvo", a odlepio sam na toplodimljenog Karaša. Najbolja konzervirana riba ever.Đe to ima da se kupi u Beograd?

Edited by pacey defender
Link to comment
Pre izvesnog vremena sam dobio konzerviranu dimljenu ribu iz Rijeke Crnojevića. Proizvođač se zove "Ribarstvo", a odlepio sam na toplodimljenog Karaša. Najbolja konzervirana riba ever.Đe to ima da se kupi u Beograd?
Ja kupujem toplodimljenu ukljevu iz Rijeke Crnojevića u Maksiju u Mirijevu (proizvođač "Ribarstvo"), ne znam imaju li karaša, a u svakom slučaju probaj i ukljevu. Cenim da ćeš naći u Maksiju na Cvetnom trgu. Da, najbolja konzervisana riba ever. Edited by vasudeva418
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...