Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Iam twinings i u IDEI, jako veliki izbor
Na zalost samo u kesicama ne i u konzervi ali toga ima po pijacama, bilo i u jednoj prodavnici u Balkanskoj ispod bioskopa 50-ak metara...
Link to comment
Na zalost samo u kesicama ne i u konzervi ali toga ima po pijacama, bilo i u jednoj prodavnici u Balkanskoj ispod bioskopa 50-ak metara...
Twiningsu svaka čast, ali preporučujem originalne rinfuzne čajeve, prodavnica u Mileševskoj, pored poslastičarnice Bonđorno. Dvadesetak vrsta, kako čistih tako i mešavina, cene dosta razumne. Ako dobro pamtim, 100 gr Earl Greya je 367 dinara. to je verovatno uporedivo sa konzervom Twinigsa švercovanog iz Mađarske, koji se prodaje na pijacama?
Link to comment

Već neko vreme ponuda senfa je čista katastrofa. Onomad je u Merkatoru bilo i krupnozrnog, po Maxijima je u kilogramskim teglama mogao da se kupi odličan dižonski senf umerene ljutine (a i tegla je kao poručena da se u nju upakuje kompot). Uvoznik senfa u velikim teglama je zbog slabe prodaje batalio distribuciju pre jedno tri godine, Merkator ima samo običan kamniški senf, eventualno sa estragonom, ali ima li sada negde u stalnoj ponudi valjano ljutog senfa, a nemam ništa ni protiv krupnozrnog?

Link to comment
Već neko vreme ponuda senfa je čista katastrofa. Onomad je u Merkatoru bilo i krupnozrnog, po Maxijima je u kilogramskim teglama mogao da se kupi odličan dižonski senf umerene ljutine (a i tegla je kao poručena da se u nju upakuje kompot). Uvoznik senfa u velikim teglama je zbog slabe prodaje batalio distribuciju pre jedno tri godine, Merkator ima samo običan kamniški senf, eventualno sa estragonom, ali ima li sada negde u stalnoj ponudi valjano ljutog senfa, a nemam ništa ni protiv krupnozrnog?
ima u interexu dižonskog krupnozrnog i glat. oba su dovoljno ljuta, ali ovaj drugi je za moj ukus preslan i prekiseo. biće da sam navikla na centroproizvodov standardni, koji mi je nekada davno, kada je ponuda bila bolja, bio poslednji na listi.
Link to comment
  • 1 month later...

kriminalci iz biospajza na kalenicu prodaju bioloski gajeno zrnevlje po drumsko pljackaskim cenama. kilo basmati pirinca 900 kinti. kilo crvenog sociva 800 kinti. ma mamu vam lopovsku!

Link to comment
kriminalci iz biospajza na kalenicu prodaju bioloski gajeno zrnevlje po drumsko pljackaskim cenama. kilo basmati pirinca 900 kinti. kilo crvenog sociva 800 kinti. ma mamu vam lopovsku!
Meni je rečeno da je organski basmati i onaj koji se u Biošpajzu u Kičevskoj prodaje 210 din/pola kg, pakuje ga Beyond Niš, s tim što Biošpajz prodaje i organski od 890 din/kg od drugog proizvođača. Edited by halloween
Link to comment

jel neko pronashao/video mozda u Nsu gde ima da se nabave one silikonske zezalice za kuhinju,tipa silonske modle za mafne i posudica za kockice za led...silikonske i mekane i ne lete kockice svuda po kuci kad se vade..

Link to comment

viskikola i vinjakolada su jedine varijante kad pijem k-k.kontam lepshe je kad sam zameshash. al ako kazzu da je savrshen odnos vredi probat. iz limenke. u tetrapak da spakuju. onaj od jogurta olckul. samo cepnesh jedan vr'

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...