Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ali nisam video u svakom i ne uvek. Ali u svakom sluchaju moze.BTW, mnogo brzo ode :D. Obavezno pushtanje double dip Seinfeld epizode pre konzumacije :D.

Edited by Venom
Link to comment
Ali nisam video u svakom i ne uvek. Ali u svakom sluchaju moze.BTW, mnogo brzo ode :D. Obavezno pushtanje double dip Seinfeld epizode pre konzumacije :D.
apsolutno! Postoji Seinfeld za svaku priliku! :Dpalo mi malopre napamet da, ako negde, ima, ima u Mercatoru, pa ću izvestiti sledeće nedelje kakvo je stanje ?jel treba nekome nešto odatle ? :D
Link to comment

Gde u Bg i okolini ima da se kupi slavonski ili bački kulen ? Onaj u buragu, sa mekim, seckanim ljutim mesom, ništa fabričko crevo. Preferiram male kasapnice ili samostalne veće agrikole.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel se proizvode još oni Grand Pleasure čajevi? Bilo ih je u svakom marketu a sad ne mogu nigde da nadjem.Vidim da i instant kafu više ne pakuju pod tim imenom, već samo kao Grand kafu, a ni sajt više ne postoji.Prijala mi je njihova jabuka sa cimetom pred spavanje. Ima i Milford taj ukus, ali mi se ne svidja, skroz je drugačiji, veštački...

Edited by mr@ki
Link to comment

da, milfordov je bezveze, pomorandza i cimet je mnogo bolji, samo ne znam gde ima kod nas twinings cajeva, nisam odavno trazila.edit> videla na drugom topiku, jos uvek ih ima na pijaci (twinings)

Edited by tazza
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...