Jump to content
IGNORED

Samo SF


расејан

Recommended Posts

Čuo sam mnogo toga dobrog o tom Alisteru Rejnoldsu i to iz jako jako pouzdanih izvora. Jel ima šta prevedeno kod nas i ako ima ko je izdavač?

Link to comment
Ovako, čitao sam u Sirijusu davno priču u kojoj ljudi izvrše invaziju na jednu gracilnu vrstu i pobiju ih dosta i tako... Međutim preživjeli iz skrovišta spreme slatku osvetu i nakon nekog vremena spreme neki paralitički virus, koji ljudima ''omogućava'' dugačak život a gracilnima dugotrajno (vječno?) mučenje istih koji uz najbolju volju nisu pušteni umrijeti.naslov i autora sam potpuno zaboravio. a tražim. pomoć?
More jebi se Rođo, kako sad da zaspim? Podsetio si me, mislim da sam je čitao pre trideset godina. Nadam se da će se još neko upecati.
Link to comment
More jebi se Rođo, kako sad da zaspim? Podsetio si me, mislim da sam je čitao pre trideset godina. Nadam se da će se još neko upecati.
Našao sam ovo. Soon I will feel gratification.
Link to comment
Hvala Rođo, ali imam sve brojeve. Kao i Alef :)Jedino mi Future fali trećina.
Nisam sad uspio naći, bar in 1st pass. sad.gif Nije valjda u Futuri? To se ni ne sjećam da sam imao, imao sam nekoliko Alefa i nekoliko Sirijusa. U Alefu nije, ne?edit: OK, imam i Alefe. A i Future su izgledne. laugh.gifedit2: Future nisu na hrpi, ali imaš na jednom threadu linkove, nađi si koji ti fale. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Nisam sad uspio naći, bar in 1st pass. sad.gif Nije valjda u Futuri? To se ni ne sjećam da sam imao, imao sam nekoliko Alefa i nekoliko Sirijusa. U Alefu nije, ne?edit: OK, imam i Alefe. A i Future su izgledne. laugh.gifedit2: Future nisu na hrpi, ali imaš na jednom threadu linkove, nađi si koji ti fale.
Jebem li ga, mislim da je u Siriusu. Da je u Alefu verovatno bi bolje pamtio. A Futura je najsvežija. Ovako ga smeštam na cirka tries godina.Ovo za Futuru, imaš pojma gde se tačno nalazi? Jesi mislio na ovaj forum?
Link to comment
Nisam sad uspio naći, bar in 1st pass. sad.gif Nije valjda u Futuri? To se ni ne sjećam da sam imao, imao sam nekoliko Alefa i nekoliko Sirijusa. U Alefu nije, ne?edit: OK, imam i Alefe. A i Future su izgledne. laugh.gifedit2: Future nisu na hrpi, ali imaš na jednom threadu linkove, nađi si koji ti fale.
gde su alefi? gde su future?govori!edit: idijot nasao. hvala. Edited by kim_philby
Link to comment
Carevi su ovi koji su to priredili a ne ja.A ja još nisam našao priču koju tražim. :(
Šta znači "gracilna vrsta"? Ovaj besmrtni život i beskrajno mučenje me podsećaju na klasik Usta nemam a vrištati moram Harlana Elisona. Znam da nije to, samo me podsetilo. :)
Link to comment
Šta znači "gracilna vrsta"? Ovaj besmrtni život i beskrajno mučenje me podsećaju na klasik Usta nemam a vrištati moram Harlana Elisona. Znam da nije to, samo me podsetilo. :)
jedan od retko dobrih prevoda. ko to bese?a sad si me podsetio i na onu cigletinu sabranih dela harlanovih koje treba nekad otvoriti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...