Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

ne znam, nešto ne kupujem kolače po gradu u poslednje vreme, meni se učinilo povoljno.jasno mi je po ukusu da su sirovine kvalitetne a to nije jeftino, a bogme su pipavi za pravljenje, ne bih se akala da ih pravim za cca 30 din po komadu.

Link to comment

A to. Naravno, cim ja umem da ih napravim, nece biti da su nesto specijalno. :s_d: EDIT. Stvarno sam bolid :isuse: Tek sad shvatih da sam na kolacima i da vi verovatno pricate o makarunima .

Edited by Indy
Link to comment
Volim ovu Srbiju kad je 2000 kilo bilo čega povoljna cena
2000 za kilo makarona je badava (ako su dobri ko sto duda kaze a nema razloga da joj ne verujemo :) )ovo je jedan od cuvenijih pariskih pekara koji ih radi, a cijena je prava sitnica@morgana - ovi hermeovi definitivno jesu, nisu bas toliko dobri kao sto cena sugerise.no, dobar i veliki makaron (bitno - ostane softaniji iznutra) je izvanredan kolac
Link to comment

Indi, ne bih ja nikad udarila na tvoje kulinarske sposobnosti!a sa makaronima imam sustinski problem. jela sam i, po ocjeni znalaca, dobre. i mijenjala bih ih za baklavu, po kursu 5 m 1 b, bez razmisljanja!(dozvoljavam da postoje drugacija misljenja o makaronima. i ujedno me bas briga za njih :D)

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...