Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

@gospa buba: koliko dugo se okvirno kolač peče u rerni, ne piše u receptu? 20tak minuta?

onaj smakom?

 

jebemliga, ko i svaki patishpanj, kad se odvoji struktura od stranica, a potamni ozgo (ne skandalozno) bocnesh na sredini tankim nozem da vidish kako je unutra. okvirno 20 min je mislim ok, uz ovu proveru :)

Link to comment

A pa neću ja to danas (više pitam konceptualno a i da zapišem), s obzirom da smo trenutno bolesni i gospođa, i bebče i ja, obrćemo drugi krug u mesec dana pa kad ozdravimo ću da pravim da proslavimo :D

Link to comment
  • 4 weeks later...

drustvance, jel bio neko kod gospodje mirkov u zemunu? vidim da je otvoreno juce, mozda je bila danasnja slavljenica, mozda bili neki iz komsiluka, mozda bio kobni, on jos i ponajvise posecuje poslasticarnice, rekla bih :-) 

kakvih ima torti, kakvih kolaca tartova, pita, kakve su cene i takoto...?

Link to comment

 

Od srede, 22. februara, naša mala poslastičarnica je konačno otvorena! Nalazimo se u 22. oktobra 51 u Zemunu, a radno vreme je - dok na proleće ne otvorimo baštu - od 12 do 20 h. Imamo divan pogled na park i vitrinu punu tartova i tartića, malih i velikih rustičnih tartova, specijalnih šu-šu princes krofni i nacifranih eklera. Tu je i Paris-Brest i svakog dana neka nova torta. Radujemo se što ćete doći!

16836105_1221256957910468_52942351644922

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...