Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

mislim darlin, draga, shta je danas neprskano :unsure:

 

recopis zadrzavam -_-

Prosle godine je u jedan institut koji je nadlezan za te stvari dosao dasa da trazi registraciju/sertifikat za preparat koji je kao ok a koji se koristi po belom svetu.Pazi sad: njime se prskaju zrele tresnje i visnje kako ne bi pucali zreli plodovi ako padne kisa! Srecom - preparat nije dobio saglasnost da se koristi na SR trzistu...

Link to comment

:cry:

 

t_pomeranian_greyback_015.jpg

Ех[emoji6]ево сад провјерих у свесци, пише гушће[emoji19], значи преписујем оргинални текст и још успијем ћ замјенити са ч што није ништа ново. Сама ријеч би се можда могла дискутовати, али рецепт је писан прије 40 година тако да не цјепидлачим и не мјењам оргинални текст који је написан. ( осим грешке са ч)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Рекох да је оргинално преписан из свеске, треба бити само мало креативан па превести на уобичајену варијанту.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

topli zec za simona na tortama i kolacima :D

 

ne daj se simone, bori se.

 

posle svrati na jezicke nedoumice da se zezamo :lolol:

Кад буде мало више времена, обавезно. Можда мало и освјежим матерњи :D

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

aj bacite info gde mogu da uzmem dobru torticu (oko kile) sutra ujutru (mandarina stop)

 

g-đu mirkov drma grip, pa ne može

Edited by banatjanin
Link to comment

aj bacite info gde mogu da uzmem dobru torticu (oko kile) sutra ujutru (mandarina stop)

 

g-đu mirkov drma grip, pa ne može

Nemoj da se smeješ, ali kad mi u zadnji sekund najave da obezbedim tortu, ja kupim Moskva šnit od 1,1kg cca u onoj poslastičarnici u Prizrenskoj i skroooz je ok. Druge ukuse nisam probavala. Puter, badem, sve je na mestu.
Link to comment

kupi u moskvi kilo torte. prave velike, pa odsecaju koliko treba. njihova poslasticarnica je odlicna. insistiraj naravno da ti ne kite onim cvecem od secera koji dodaje na tezini. 

mozda fini fini ima gotove male torte, zovi je.

koki takodje ima male torte. 

i naravno, mali princ. 

aca!

Edited by darling
Link to comment

Nemoj da se smeješ, ali kad mi u zadnji sekund najave da obezbedim tortu, ja kupim Moskva šnit od 1,1kg cca u onoj poslastičarnici u Prizrenskoj i skroooz je ok. Druge ukuse nisam probavala. Puter, badem, sve je na mestu.

Jel oni beše što su na pola Prizrenske? Jel beše oni drže i onu u Nušićevoj?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...