Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

stamevski su dobri industrijski kolaci. 

zar nisi vec jela te jezero? ako ti nisu bili dobri, probaj nesto drugo, a ako su ti bili okej, ne menjaj. 

Edited by darling
Link to comment

Ima li gde da se parkira u okolini gospodje Mirkov? Ne znam taj kraj oko parka bas nesto?

I da li je glupo da zovem/pisem na FB i pitam kakvo je stanje sa tim kolacem Pariz Brest koji ste nahvalili?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

raspitala sam se, uvek ima parkinga ispred vrtica zvoncica, jedno, dva mesta. a neko mi je reko ko nije nasao pariske grudi da su mu rekli da zasto nije zvao, da bi ostavili (ili je to napisao neko s foruma?! nisam sigurna, sve mi se pomesalo). dakle, nije glupo, zamoli da ti ostave.  

Edited by darling
Link to comment

jela sam jezero, ali mi vise dodju kao utesna nagrada

mastam da cu jednog dana naci neke kao sto su bili oni stari, veliki, roze, sa rumom i zrnom grozdja na vrhu ... :wub:

 

 

 

ni sliku na netu ne mogu da im nadjem :cry:, i ti su bili industrijski, al ekstra

Edited by Sara
Link to comment

raspitala sam se, uvek ima parkinga ispred vrtica zvoncica, jedno, dva mesta. a neko mi je reko ko nije nasao pariske grudi da su mu rekli da zasto nije zvao, da bi ostavili (ili je to napisao neko s foruma?! nisam sigurna, sve mi se pomesalo). dakle, nije glupo, zamoli da ti ostave.

Jeste, još nemaju "u glavi" navalu...

Ja bio oko 13h imali sve, ali u razgovoru mi rekli da nije loše nazvati...

Link to comment

jela sam jezero, ali mi vise dodju kao utesna nagrada

mastam da cu jednog dana naci neke kao sto su bili oni stari, veliki, roze, sa rumom i zrnom grozdja na vrhu ... :wub:

 

 

 

ni sliku na netu ne mogu da im nadjem :cry:, i ti su bili industrijski, al ekstra

Saro sestro po minjon-patnji, ja sanjam te velike, iz gradske poslasticarnice u Makedonskoj... jednog dana cu poludeti kompletno pa poceti da pravim sama, dok ne nadjem recept koji je najblizi the ukusu.

 

ja sam se isto ovde raspitivala za preporuku, rekli mi Pelivan, medjutim nisu mi legli, preslatki, nije to to.

 

Stamevski mogu da prodju za qucik fix, ali nije ni to to.

 

jednom sam slucajno u nekoj pekari pored hotela "88 Rooms" u Takovskoj naletela na minjone, usla da kupim dorucak, kuci se vratila sa dijabetesom, ali je vredelo svakog mikrograma. ti su bili najblizi onom ukusu koji ja pamtim.

 

ako nadjes neke dobre, podeli info, bicu ti zahvalna do neba!

Link to comment

:) to i jeste poenta, da imamo vecu ponudu kvalitetnih kolaca. sto vise, to bolje. 

ja, naravno, jos nisam dobacila do gospodje em. 

Edited by darling
Link to comment

Da ponovim: minjoni bombaj na bulevaru

imaju li one velike roze minjone iz doba socijalizma, što su unutra bili punjeni nekim penastim šećernim samoubistvom?

 

želim da izrazim  :wub: za kolač od šljiva iz hleb&kifle, ako već nisam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...