Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

onda smo mi jeli različiti mladi luk :mellow: i to što se nekada davno čokolada između ostalog jela i sa ljutim papričicama mi ni najmanje ne budi želju da to sada radim

Europeans sweetened it by adding sugar and milk and removing the chile pepper.
-_-edit: e da, i one sa mentom su mi bljaks Edited by funk soul sister
Link to comment
i to što se nekada davno čokolada između ostalog jela i sa ljutim papričicama mi ni najmanje ne budi želju da to sada radim
ma znam :)zapravo htedoh reci: steta sto ne zelis cak ni da probas. papricice i biber daju tamnoj cokoladi zanimljivu notu, taman za situacije kad pomalo dosade one cistunske varijante
Link to comment
Slane čokolade su mi bljak, dok ove sa paprikom mogu da jedem
umeju biti. ali lindt ima novu seriju koja ima nesto nizi procenat kakaoa (kakaa :lol: ), odokativno 55%, a po sebi ima morske soli i komadica karamele i direktno je mamojebna heroinska navlaka!cek da potrazim slickueve:428369_410x445_97gLndtPassionCaramelSaltBar_Product.png
Link to comment

:oblasphemy!one čistunske varijante ne mogu da dosade :)(a i nisam neki fan tamne čokolade, ja sam devojčica pa više volim slatko nego gorko)

Link to comment
(a i nisam neki fan tamne čokolade, ja sam devojčica pa više volim slatko nego gorko)
:opa ja onda moram da rekoncipiram svoj rodni identitet
Link to comment

ne pamtim kad sam poslednji put jela mlecnu cokoladu. nista mi to ne prija. jedina odvratnija slatka stvar od reform torte su mi kinder cokoladice. isto mi smaranje i ove lindt varijante sa kremicima a la creme brulee ili tiramisu.jos otkako sam bila detence sam vise volela crnu cokoladu. uvek radije jela i menaz nego mlecnu milku.sad kad sam ostarila slobodne radikale iz organizma proterujem obicnim cokoladnim tablama sa >85% kakaoa ili podjednako gorkim truffe en chocolat. mleko ostavljam da zabavlja vocke a ne chokija.inace, meni je choki sa przenim susamom iznenadjujuce simpa.

Link to comment

Ja jedem samo čokolade sa 100% i više kakaaaaa, grumenjem bibera veličine medicinke i kantom ovčijeg kiselog mleka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...