Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Bambi, crna čokoladica sa mintom. Neka, kao ograničena serija. Manje se mint oseca nego After Eight, što mi je ok. Nisam rekao da je bolja. Meni je dosta dve kockice.edit: nisam baš mušterija na te mint varijante

Edited by C žeton
Link to comment
Bambi, crna čokoladica sa mintom. Neka, kao ograničena serija. Manje se mint oseca nego After Eight, što mi je ok. Nisam rekao da je bolja. Meni je dosta dve kockice.edit: nisam baš mušterija na te mint varijante
smorio jednu jucher. meni fino.
Link to comment
probala sam juce, tu bambiku sa mintom. ima mala da se kupi. lepse su mi after eight.setih se sad krofna bara, krofne sa mintom.
daj neku preporuku za krofnu, ja još tamo nisam ništa kupio, a stalno prolazim pored. Edited by C žeton
Link to comment

pa, ljudi su odusevljeni tim krofna barom, ja bas i nisam toliko (mada mi je ideja vise nego privlacna), ali kad sam u prolazu, smazem koju. moja preporuka su duple, spolja cokolada, unutra sve i svasta, menta, dzemovi, karameli, etc. te su mi super. one su 60 kinti. one druge, ala homer simpson, su 40 dinara, i okej su, nekima se i vise dopadaju. isto ima raznih vrsta. sokovi i kafe su nesto bas jeftini. i da ne bude potpuni off, preporucujem duplu choko (spolja cokolada, unutra cokolada, ta mi je najmnjam)!

Link to comment
daj neku preporuku za krofnu, ja još tamo nisam ništa kupio, a stalno prolazim pored.
ne ta masna, preprzena testa u ovu svetu temu! angry.gifangry.gifangry.gif trenutno je adore u tabli na tapetu. teska, ali dobra!
Link to comment
leleeeeee :mellow:11ttkw2.jpg

2rxxhs9.jpg

vredi svaku paru, a platila bih i vise (1,4 evra 4 komada=40g). u potrazi sam za bombonjerom.

novi model fererra- rondnoir je potpuno razočaranje. ima okus kao gorka, osušena napolitanka...
hehe, koja razlika u mišljenju :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...