Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

ne ta masna, preprzena testa u ovu svetu temu! angry.gifangry.gifangry.gif trenutno je adore u tabli na tapetu. teska, ali dobra!
Prava blasfemija Zverasti! A moze li se makar o slatkim malim izvrnutim tortama ovde diskutovati (naravno, samo ako su od cokolade)?
Link to comment
  • 4 weeks later...

E, i ovo, NewTree. Na slici teglica desno. Naravno da sam stavio na palačinke ( :ss1:, ide ko pankerski duks sa maxericama...do j).Newtree_1.jpg"The NewTree Lait and Noir chocolate spreads combine culinary pleasure and health! They are prepared with a high-quality chocolate (73% pure chocolate).Both NewTree contains 70% less fat and 40% less calories than other chocolate spreads..."

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Veliki :wub: za nove Jaffa napolitanke sa čokoladom i lešnikom, ne nadjoh slikcu jer je valjda to novi proizvod. Ma, ogroman :wub: što su mi Jaffa keks, Štarkov smoki, plazma... i još par srpskih proizvoda ovde dostupni na svakom koraku.

Link to comment
ne ta masna, preprzena testa u ovu svetu temu! angry.gifangry.gifangry.gif trenutno je adore u tabli na tapetu. teska, ali dobra!
Kod kuće imam problem da dovoljno dobro sakrijem Adoreove table sa višnjom da bi svi ukućani mogli da probaju :) Inače, Štarkove Figaro kocke su veoma standardno superiorne, približno 30% jeftinije od Bajadera, a kvalitet nimalo lošiji. Nedostatak - vrlo sporadična isporuka u maloprodaju, a onda nestane za tri-četiri dana.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...