Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

Pojavio se i na torencima, pa evo upravo sad krećem gledat ostatak. Nukularni holokaust općenito neloše izgleda - međutim na podosta mjesta razgovijetno se uočava da je - nacrtan. :D

Link to comment
  • 7 months later...

Nekoliko pitanjaca. Pratim Galaktiku na Avali, izgleda da sam fulao jednu epizodu.Elem, u jednoj su Admiralica (zaboravih ime) sa Pegaza i Adama sklopili "privremeni" mir, dok ne napadnu sajlonski brod za reinkarnaciju. Šef i kolega su u pritvoru na Pegazu, Starbak i Apolo su prekomandovani, itd.E sada, sledeće što sam gledao, Admiralice nema niđe, a njen zamenik (koga u istoj epizodi ubijaju zbog crne berze) preuzima njenu funkciju, ova dvojica su na slobodi...Je li uopšte bila ta epizoda pa sam je nekako preskočio (mada mi nije jasno kako), odnosno ako je bila, šta se tu dešavalo? Šta bi sa Admiralicom, sa ovom dvojicom što su trebali da ih straljaju, šta bi sa napadom na brod za reinkarnaciju, itd...Fala! :)

Link to comment

Zaboravih: i Adama i Admiralica šalju ljude na Galaktiku odnosno Pegaz da ubiju jedni drugog. Tu se epizoda seče.Znači Avala napravila sranje?

Link to comment

Aha.. epizoda je bila, 1 of the boljih.Bilo je primirje, ali su i Adama i viceadmiralkinja pravili planove kako da smijene™ (ukokavanje inclusive) onog drugoga. gđica Cain je imala ekipu marinaca za taj zadatak, Adama htjede zloupotrijebiti vjernu Starbuckicu. Ali, u trenutku supreme napetosti, oboje odustaše i javiše to svojim vjernima™. Hail.gifE sad se ti pitaš, kako je to gđica Cain ipak popila metak?Ovako, onaj smutljivac Baltar je pustio mučenu Sixicu van iz ćuze i dao joj gun. Tako opremljena, mentalno spremna za payback i jebanje keve, Sixica je otišla u viceadmiraličine odaje i tamo joj sprašila tane u bulju. EOS.Nadam se da sam dobro i atraktivno prepriča epizodu.. biggrin.gif

Link to comment

Fala još jednom :)Napadoše li taj brod za vaskrs?Edit: Ima li neko ideju kako se zove ta epizoda ili koja je po redu, pa da je nađem na netu?

Edited by laki21
Link to comment
A šestica i viceadmiralica su ljubavnice od nekad, ili je to iz filma, ili pak samo moja fantazija ?
to je iz onog filma koji se emitovao između dve zadnje sezone. Zove se Razor
Link to comment
  • 2 months later...
A šestica i viceadmiralica su ljubavnice od nekad, ili je to iz filma, ili pak samo moja fantazija ?
sestica (robot) zloupotrebila poverenje admiralice kejn pa je admiralica malo tukla :)
Link to comment
Admiralica :ziga: Nedostajala je posle
:thumbsup: imala je jedinstven nacin ubedjivanja... kad se samo setim scene kad lanchaju vajpere a njen XO nece da sprovede odluku :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...