Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

Vaistinu jeste tako. Ali dobro, uvek je tu razumevanje i otklon, ima se u vidu da je to bilo šezdesetih, kada su mislili da na Marsu možda stvarno ima života, pojma nisu imali o dubokom svemiru i tako to...A ako krenu da kenjaju "a kako je Star Wars bio onako dobar", samo spomenem Evokse i rupe bez dna u koje uvek neko pada nakon mačevanja i to je to.

Link to comment
Vaistinu jeste tako. Ali dobro, uvek je tu razumevanje i otklon, ima se u vidu da je to bilo šezdesetih, kada su mislili da na Marsu možda stvarno ima života, pojma nisu imali o dubokom svemiru i tako to...
Mda, verovatno su u to vreme mislili i da u svemiru možda postoji planeta hipika, planeta nacista, planeta Al Capone gangstera iz tridesetih... :isuse:Moj favorit je ipak planeta kineskih komunista koje Kirk preobrati tako što im recituje Declaration of Independence :lol:Star Trek je univerzum pun 95% treša i 5% Pikarda. Dakle, TNG all the way, a i to sa zadrškom :)http://www.youtube.com/watch?v=ClP8n6asn3w
Link to comment
Kada pocnes sa gledanjem Star Treka od TNGa (kao ja) onda ti originalna serija izgleda kao losa kopija :lol:
Jebiga, zaboravih koliko sam mator. :(No oni koji su gledali redno™, nema šanse da im se nešto drugo više svidi. Ja sam hteo kad porastem da budem mister Spok :)
Link to comment
Mda, verovatno su u to vreme mislili i da u svemiru možda postoji planeta hipika, planeta nacista, planeta Al Capone gangstera iz tridesetih... :isuse:Moj favorit je ipak planeta kineskih komunista koje Kirk preobrati tako što im recituje Declaration of Independence :lol:Star Trek je univerzum pun 95% treša i 5% Pikarda. Dakle, TNG all the way, a i to sa zadrškom :)http://www.youtube.com/watch?v=ClP8n6asn3w
Pa to i ja kažem, svaka druga epizoda u TOSu je teško sranje. No, neke epizode su jednostavno SF legende. Recimo, The Balance of Terror (9. epizoda), gde se Enterprise šiba sa Romulanskim klokovanim brodom kroz celu epizodu, ili Requiem for Methuselah (76. epizoda), kada otkrivaju čoveka koji večno živi, ili Mirror, Mirror (39. epizoda), kada su u paralelnom univerzumu, Journey to Babel (44. epizoda) kada Spokovi roditelji dolaze na Enterprise i tu prvi put imamo interspecies marriage...Jebiga, to su neke stvari koje su tek tada viđene a da su obrađene na nekakav koliko toliko ozbiljan način...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

There will be new episodes posted at MachinimaPrime's YouTube page every Friday leading up to the finale, which will go live on November 30.Battlestar Galactica: Blood & Chrome is available as ten, 7-12 minute episode chapters viewable exclusively on Machinima's premium channel, Machinima Prime (YouTube.com/MachinimaPrime). It will then air as a two-hour movie on Syfy

Edited by gone fishing
Link to comment
  • 4 months later...

Krenuo da kopam po starim serijama, one kojih se sećam iz vremena kad sam bio klinac pa sam eto naleteo na originalnu "Battlestar Galactica" iz 1978. Koji je to shit, majko Božija. :isuse: Nije ni čudo da se držalo samo jednu sezonu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...