Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

Kamo interesovanje? Jedva čekam sutrašnji Island u potoku zvijezda...:yawn2:Došlo dooobaaa, da se rastajeeeemooo......Gledao sam ovih dana pilote i prvih par epizoda. Bože, kako je ovo bila dobra serija :(

Link to comment

Ah, divno li se raspliće :)- Hera je napisala note za pesmu koja mi je tata svirao kada sam bila mala, istu koja nas je vodila do Zemlje, naša je sudbina da je moramo pratiti do Kolonije gde žive Sajlonci i koju koriste kao glavnu bazu...- Hoćete da uskočite sa Galaktikom usred glavne baze Sajlonaca? Da rizikujemo živote svih zbog 1 deteta, to mi govorite?- Da, ona je jedina nada svih nas da izbegnemo odumiranje.- To je naša sudbina. Ona je napisala note pesme! Ona je ključ! Svi mi smo usred nekog velikog plana, skupa sa tom devojčicom.:Hail:Kakav razgovor V.D predsednika, vojnog komandanta, Glavne Sajlonice i kapetana vazdušne grupe (CAG). Odgovornost i državotvornost na delu! Sve sekte sveta da se postide.

Link to comment

O Boze, kakvo popunjavanje vremena...poslednja epizoda bi trebalo da bude 2-hour special ako se dobro secam (znaci neki sat i po bez reklama), ne znam da li i pretposlednja isto tako? Valjda ce biti akcije i raspleta...ovo je mucenje

Link to comment

Ček, zar nismo etablirali™ da je potraga za saznanjem samih sebe i zašto smo ovde u stvari zvijezda vodilja i bit Bjetlstar Galjaktike?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...