Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

Ništa nije procurilo što i sam aćeš naći na očitim lokacijama... <_< Crew call sheet za No Exit na kojem je McDonellka, fajnal sajlon je lik koji je jelte zapažen, ljucka vrsta je na kraju preživjela, kaže E. J. Olmos...&, lista epizoda:

| Sometimes a Great Notion | A Disquiet Follows My Soul | The Oath | Blood on the Scales | No Exit | Deadlock | Someone to Watch Over Me | Islanded in a Stream of Stars | Daybreak, Part I | Daybreak, Part II
btw, modcase tower PiSi

bgal_pc_front.jpgbgal_pc_5.jpg

:Hail::lol:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

  • 1 month later...

Pre neki dan su se pojavile Webisode (Gaeta je glavni lik i gay je :mellow: ), do sada je emitovano 5 i nisu ništa naročito, pošto sam u promotivnim clipovima videla Gaetu živog, znači da nisu morali da se muče.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Battlestar Galactica (2003) - 4x11 - Sometimes a Great Notioncapture[5836].jpgKara est d?sempar? apr?s sa pr?diction sur le cylon hybride alors qu'Adam face le d?sespoir apr?s sa terrible d?couverte.Ili, pošto znam šta od jezika najviše voliš:Bu b?l?mde Starbuck Hybrid'in s?ylediklerinin doğtu olduğuna inanmaya başlar. ??nk? bir keşif yapılmıştır ve bu keşif filo yu korku ve endişeye s?r?klemiştir... (Muhtemelen D?nya yokolmuş bir şekilde bulunur.)

Kara struggles with the foreboding prediction of the Cylon Hybrid, while Adama and the Colonial fleet face despair over their shocking discovery.In the aftermath of humanity's gravest discovery, Kara Thrace is left to contemplate the full extent of the Hybrid's grave prophecies

Link to comment

Pa dobro, prijatelji, pocinje veceras, da li ste odgledali webisodes (Face of the Enemy)?Za one u Americi, idite na scifi.com, za vas u Kanadi imate ih na spacecast.com, a ostali - bittorrent jedino.Takodje, jos malo teasing-a:http://www.scifi.com/battlestar/youwillknowthetruth/Ima tu nekoliko stvari (20tak audio i video klipova i slicica) koje otkrivaju pomalo ono sto nam sledi...edit: nepismenos'

Edited by hazard
Link to comment

Ću da spojlerišem ono što se već vidjelo u trailerima i teaserima i što se da naslutit:

Precjednica Roslin nema snage reć raji što su vidjeli na zemlji. Soon kasnije, Gaeta pizdi na Cylonse (zašto? - pogledati webizode), te će zajedno sa Zarekom izgleda pokrenuti nešto kao istragu :s_dj: Cylona. Adama neće dati na udomaćene Cylone, te će se izgleda nać na rubu egzekucije u airlocku. Krenuli su sa Zemlje dalje, a kamo, ne zna se. Strabuck će na Zemlji nać svoj karambolirani viper, a možda i karamboliranu originalnu sebe.

Sadržaj ću uspojlati sutra, inšalah.

Link to comment

Ahahahahhahahahahahahah. Kao što rekoh jednom davno, na onom forumu:

Ovu seriju gledam do kraja samo da bih video kako su osmislili kraj i šta će da bude sa Zemljom kada je budu našli, te kakvu će glupost tada da smisle, da se barem ismejem pošteno
Moram reći da je vredelo čekati. Ovoliko se smejao nisam već godinama. Ridikuloznost do maksimuma :lol:

- 13. pleme su u stvari Sajlonci, planeta Zemlja je u stvari otadžbina Sajlonaca, što su zaključili tako što su našli skelete i provalili da ne pripadaju ljudima, nego Sajloncima :lol:- Zemlja je nuklearizovana pre 2 tisuće godina, kada je petoro praotaca - Sajlonaca, dabome, na njoj živelo i rešilo da se jednog dana ponovo rodi :D- Kara Trejs nalazi olupine svog aviona i konačno svoj sopstveni leš, a kako nije Sajlon, a nije ni čovek, dramatična drama se odvija po pitanju odgovora na pitanje ko je i šta je ona :Hail: :D- Četvorka Sajlonaca se seća svog života na planeti Zemlji pre 2k godina, gde je jedan kupovao na pijaci, drugi radio u kancelariji, treći se bavio muzikom, a četvrti bio voljeni trećeg, sve to pre nuklearnog holokausta :P- Svi su svima preci i rođaci, svi će se ponovo okupiti na jednom mestu, u ljubavi gospodnjoj, svi su nastali od svih, 12-13 plemena, preci, ljudi, mašine, bla bla, Zemlja, Kobol, Kolonije, migracije trt mrt :ajde: - Veliko finale je odgovor ko je peti, final Sajlonac - naravno, onaj ko se najviše jebe, Solova žena Elen :rolf: Seme Sajlonsko valja širiti

Citiraću Dimitrija da opišem seriju:

TRT!
Edited by Filipenko
Link to comment

Nama se sviđa i što na možeš, :P !Swarm oko nove epizode na Mininovoj je jedan od najvećih koje su moje oči vidjele, oko 12 000 peerova, u mojoj peer listi ima ih od Novog Zelanda preko Češke sve do Kanade.Filipenko je nešto spojlerisao, nešto prorokuje, a detalji ga naravno ne zanimaju..Meni epizoda dolazi za cca dva sata, dotad sam si pokvario uz Filipenkove ova iznenađenja:

Anastasia Dualla si prosvira mozak, a D'Anna odlučuje ostati na Zemlji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...