Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

Dobro je. Pomislih da se nisi zeznuo pošto je trenutno na delu još jedna flagrantna, bestidna kopija dobre ideje za unutarnemeričke potrebe, u skladu sa nacionalnim interesom Ujka Sema.
Nikad im neću oprostiti Queer As Folk :D
Link to comment
  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

Ispod pljuvanja je...čemu gubiti vreme.Predavanje o ljudskoj duši, divoti, ljubavi, univerzalnom praštanju...Galaktika, Sex & Grad, Boj na Kosovu, Tekila Sanrajz, Rođen 4. jula...isto sr*nje.

Link to comment
šta je bre ovo, nema filipenka da pljuje, rođera da alali... :( riknuo vam torrent?
Još gore... crko Internet. :lol: Ali snađoh se ja, i skinuo sam 1 veliko objašnjavanje. Nema akcije, samo se priča.što se i dalje ne dokučuje? WTF se zbilo na Kobolu, WTF je Starbucka..Inače, Adama je pristao da mu opet-Chief Tyrol popravlja Galacticu sa cylonskim gooey impregnatom. To će im dati priliku da u sljedećoj epizodi pomno razmatraju Sixićino dupe dok ona vrijedno (p)opravlja rebarca od Galactice.. :wub:

medium_3245998533_9e00ea9a04_o.jpg

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

U ovoj epizodi smo imali prilike da vidimo 1 unutrasnju dramu Sajlonaca.No ja sam ocekivao da ispadne da sve potice sa Zemlje a ne Kobola i da se sve ovo odigrava u nekoj dalekoj buducnosti, medjutim sad ipak ispada da 13. pleme jeste doslo na Zemlju s Kobola...ko ce ga znati. Otkrili su taman toliko da ostane jos pitanja...

Link to comment

meni ovaj nastavak sasvim kul i zadovoljna sam.adama i sol su opet sdd, majstor otkacio popovanje i vratio se popravljanju motora, sto i treba, starbak mila ima i osecanja, sve kako treba. predsednikovica ce da bude ko drug tito i polako ce nestati, samo me nervira sto u ovoj epizodi nije bilo gajusa.drzi se galaktika, ne bunim se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...