Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

Sledeca epizoda je -The Hub-Rekao bih da to mora biti epizoda u kojoj vidimo sta se desilo nakon "jump"-a. I da vidimo (a to me bas interesuje kakvo je objasnjenje) sta se desilo sa onim vajperima i reptorima...Mislim da ce promo biti tek nakon emitovanja na SciFi.

Link to comment
  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

O -Sine Qua Non- kucamo zadnjih par postova.Zbog Memory Day-a (ako se ne varam to je bio praznik u USA) ili takonecega bila pauza u emitovanju, tako da je sad aktuelno za download rip sa Sky TV-a.Jos dve epizode ce biti emitovane iz cetvrtog serijala u ovom ciklusu...

Link to comment

I te dve bi trebalo, kao i ova, da se pojave već u utorak na sredu, emitovane na Skaju. Dakle, nećemo morati da čekamo Sci Fi Channel u petak.

Link to comment

Da i ja sam tako mislio, ali sad gledam... Nema u utorak na SKY tv listing-u BSG-a :( . Na wikipedia su air date za Hub u usa 06.06, u uk 10.06. Revelations 13.06 usa, kao i uk. Hmmm, nemam sad vise vremena, ali kasnije cu definitivno proveriti. Bio sam ubedjen da cu u sredu gledati novu epizodu.EDIT: definitivno su pomerili u uk Sky forum

Edited by Superior
Link to comment

sve sam vam postove preskakala na poslednje dve-tri strane jer sam tek na 404, ali zasto niko ne rece da no6 (ona na brodu, ne ona u zatvoru) vise nije plavusa!pa to je najvaznija vest.(ostavljam mogucnost da sam daltonista i slepa kod ociju, ali tri puta vec gledam i svaki put je smedjkasta. to vise nije isto)i mnogo mi super onaj cajlonac koji reaguje na naredbu samo kad mu kazes pliz.nesto pametno cu reci kad odgledam bar jos cetiri, na koje se, vidim, dosta kuka.

Link to comment

Nije platinasta, malo se potamnela, ali plava jeste. Ona inače ima codename "Natalie", i vođa je pobunjenih lonaca.

Da sam na tvom mestu, I wouldn't get too attached.

(BTW, i razne druge šestice imaju nadimke, npr. "Gina" je ona što su je mučili na Jabučilu i što je posle ubila admiralku Cain. "Head Six" je Baltarova iluzorna, a "Caprica Six" je ona što je originalno zavela Baltara i uzela mu neke tamo security kodove za invaziju. Ne sećam se kako se zvala ona što je jednom u S1 uletela odnekud na Galaktiku i pokušala da ga inkriminiše pred posadom...)

Link to comment

Eh, ne verujem da je Roslin poslednji cylon, to su samo isekli scene i stavili u teaser da malo naloze narod. Ne bi im bio prvi put.

Edited by hazard
Link to comment

Ja sam tek od skora poceo da pratim, evo odgledah skoro celu 1. sezonu.Serija je fenomenalna, dinamicna i skoro nikad dosadna.Necu citati komentare iznad da sebi ne bih pokvario uzitak.Posebno mi je upecatljiva muzika na pocetku...lici na Eniu.

Link to comment
Eh, ne verujem da je Roslin poslednji cylon, to su samo isekli scene i stavili u teaser da malo naloze narod. Ne bi im bio prvi put.
da, da... Zato sam i stavio upitnik... + cesto se pominje intervju sa RDM u kojem je rekao da ce TheFinalOne biti "predstavljen" tek u drugom delu 4. serijala. Nemam obicaj da gledam ove teaser-e (i nisam ih gledao do pre par nedelja), ali ako sam ove nedelje vec stavio link ka prvom, evo i
za bolji i "sadrzajniji"... :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...