Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

da, da... Zato sam i stavio upitnik... + cesto se pominje intervju sa RDM u kojem je rekao da ce TheFinalOne biti "predstavljen" tek u drugom delu 4. serijala. Nemam obicaj da gledam ove teaser-e (i nisam ih gledao do pre par nedelja), ali ako sam ove nedelje vec stavio link ka prvom, evo i
za bolji i "sadrzajniji"... :)
Ali, ali....pise "ALL WILL BE REVEALED"!! :P Ili je to samo Space kanal odlucio da me malko zeza. Da video sam taj teaser na TVu, tu se Roslinka ne pojavljuje kao cylon.
Link to comment
  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

Paaaa.... Bice... Samo je pitanje kad?Da se ja pitam ( :rolleyes: ehhh to bi bilo lepo) koga za poslednjeg Cylonca... Roslinka bi bila poslednja u nizu. Ne svidja mi se nikako ideja da je ona TA.Kao jedan od najjacih argumenata da je ona TA moze se uzeti da ona "saucestvuje" u The Opera House vision. Medjutim, mnogo logicnije mi zvuci da je vizija Opere koju ona deli sa 6-icom i Athenom posledica one transfuzije Herine krvi... I kad ce vise subota?

Link to comment

Ma poslednji model ce biti neko skroz neocekivan...da li je iko ocekivao da 4 od poslednjih 5 budu Taj, Anders, Tirol i ona riba-induskinja zaboravih joj ime (iritira me)? 5. ima da bude neko tipa kao onaj irac advokat, ili tako nesto :lol:

Link to comment

odgledah i 'guess what's coming to dinner' i definitivno je tempom podsetila na najbolje epizode prvog dela. jump! - bravo.par stvarčica koje sam primetio...trenutak kada starbuck shvata koga će zapravo odvesti u smrt.'our ship can heal itself...'

Link to comment

Sad su prešli na novi ritam - tri pa jedna :lol: To jest, tri razvodnjene epizode u kojima je kao najuzbudljiviji događaj bio prispeće računa za struju, a onda jedna korektna u kojoj se napokon nešto desi.

Link to comment
a jel da da vise nije plava?priznajem da me to vise zanima od toga ko je peti cajlonac.zensko, sta cu.
pojavila se smedjokosa jos u 2 ili trecoj sezoni - ono kad baltar tegli neku atomsku bombu sa broda na brod.
"And the fifth, though still in the shadow yet clawing for the light, hungry for redemption, that will only come in the howl of terrible suffering."Ne znam ko je drugi hungry for redemption, osim njega? Svi na Galaktici su prilično set in their ways, samo on jadan stalno nešto kuka i preispituje se...
niko se ne osvrce na pevanje bob dilana u ambulanti?
Link to comment
niko se ne osvrce na pevanje bob dilana u ambulanti?
pa figurirao je gaeta jos odavno kao kandidat, samo se nasao na onoj slici na kojoj navodno nije final one.
Link to comment

Ma matori Adama je cajlonac garant. Odlazi u penziju, otima stranku od Krkobabića, uvodi besplatni WD-40 za sve cajlonce starije od 65 godina, vodi sve zajedno do Zemlje kao Arsenije Čarnojević, tamo sklapa koaliciju da bi formirao prosrpsku vladu, ukida infostan i novonastali Srbendajlonci pobeđuju.Jebiga, treb'o sam staviti sve u spojler tag, al' mrzelo me.

Link to comment
niko se ne osvrce na pevanje bob dilana u ambulanti?
Kakvog Bob Dilana, ja sam razumeo da je ta pesma original piece? Ako mislimo na Stump Serenade. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Bob Dilanovu pesmu jesmo culi, ali na kraju prosle sezone... (btw. Kako je meni to bio dobar zavrsetak epizode, kad se modifikovana All ALong the Watchtower onako "spojila" sa hardcore-ichnom verzijom i kamera ide back to space... :Hail: )U ambulanti Felix peva:

Alone she sleeps in the shirt of manWith my three wishes clutched in her hand.The first that she be spared the painThat comes from a dark and laughing rain.When she finds love, may it always stay trueThis I beg for the second wish I made, too.But wish no more, my life, you can takeTo have her please just one day wake.
naravno da se radi o original piece melodiji. I kad smo kod muzike u BSG. Uvek zanimljiv je blog koji pise Bear McCreary (chief kompozitor serije)U jednom od text-ova je covek naveo da ce u ovoj sezoni muzika biti vise nego bitna. Ono, par puta je vec hint-ovao da se pazljivo tumaci sta i kad ko peva... Kada sam gledao epizodu bio sam ubedjen da se radi o D'anna i njenom unbox-ovanju, ali kasnije citam da mnogi pesmu povezuju sa Roslinkom kao potencijalnom F5 <_< (necu ponavljati da mi se ne svidja ideja o njoj kao F5... Heh, ponovio sam...)I jos jedna stvar... Videh na SciFi.com da ima 10min preview za The Hub, ali nekako sam se uzdrzao i nisam gledao... Ako nekoga interesuje... (i nemoj slucajno da napise nesto van spoiler-a angry.gif )Razzmatazz says:
...ukida infostan...
To je nemoguce! Sve ostalo ima donekle smisla, ali ukidanje infostana je potpuno nerealno. tacka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...