Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

Dakle, prva stvar na koju sam pomislio kad sam video video je bila:-pa njemu se i ne isplati da izlazi iz groba-sta kazes? daj mi tu lopatu molim teInace, fuckin' madness

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Ako tretman ima ikakvog efekta ne vidim u čemu je problem. Jel ima neko ovde narkomana u porodici, bližoj okolini, od onih koji se bune protiv ovog batinanja? Zanima me baš.A ako se niko nije izlečio tamo, stvar je jasna, u najmanju ruku treba istući popa.

Link to comment
Ako tretman ima ikakvog efekta ne vidim u čemu je problem. Jel ima neko ovde narkomana u porodici, bližoj okolini, od onih koji se bune protiv ovog batinanja? Zanima me baš.A ako se niko nije izlečio tamo, stvar je jasna, u najmanju ruku treba istući popa.
O tome sam i pričao, zar nije lakše sam to obaviti nego platiti grdne pare tamo nekom popu? Lepo odvaljuješ lopatom svoje dete mesec dana, pa da vidiš kakav će delija da postane.
Link to comment
Jel ima neko ovde narkomana u porodici, bližoj okolini...
Sto je tacno kako gore od born again vernika u blizoj okolini?Jer to je (ako vam je promaklo) poenta "izlecenja". Edited by Indy
Link to comment
O tome sam i pričao, zar nije lakše sam to obaviti nego platiti grdne pare tamo nekom popu? Lepo odvaljuješ lopatom svoje dete mesec dana, pa da vidiš kakav će delija da postane.
Sta delija, posle toga ce dogurati sve do radovca
Link to comment
Sta delija, posle toga ce dogurati sve do radovca
Ne znam sta je to "radovc", ali mislim da su izleceni prajm kandidati za Obraz i organizaciju Zveri. Pardon, Dveri.
Link to comment
Ne znam sta je to "radovc", ali mislim da su izleceni prajm kandidati za Obraz i organizaciju Zveri. Pardon, Dveri.
to je otprilike to. samo sa lopatom.
Link to comment

dovoljno je da se malo zagrebe po povrsini, pa da ispadne kako se i na ovakvom navodno liberalnom forumu u stvari okuplja podosta autoritarne bagre.svakom ko za ono zverstvo nalazi makar zrno opravdanja zasluzuje samo prezir i nista vise. i svako ko kao argument poteze vrhunsko idiotsko pitanje "a imate li vi sto se bunite protiv divljackog prebijanja bespomocnog coveka narkomana u porodici".ne postoji nista cime se moze opravdati premlacivanje nemocnog coveka, koji je pride i ozbiljan bolesnik. podsecam, narkomanija je bolest. ozbiljna, tesko izleciva. takva da onaj ko od nje boluje vrlo malo uticaja ima na sopstveno ponasanje. ne postoji nijedan razlog da verujemo da se na tu bolest ikako, osim u pravcu daljeg pogorsanja, moze uticati sadistickim izivljavanjem jednog skupa zlikovaca.od ministarstva zdravlja ocekujem da koliko sutra izda resenje kojm se nalaze zatvaranje ovog mucilista. od mupa i tuzilastva ocekujem istragu, a potom i krivicne prijave protiv svih koji su u ovom zlocinu saucestvovali. od spc ocekujem da sve koji su kao svestena lica ucestvovali u ovom zlodelu, ili su mu, svojim autoritetom, davali podrsku, iskljuce iz crkve. nista manje za mene, ljudsko bice i gradjanina ove zemlje, nije prihvatljivo.

Link to comment

Reagovao Ombudsman Sasa Jankovic

Janković : Krivična prijava protiv rukovodstva Centra Ombudsman Saša Janković izjavio je da će sutra biti podneta krivična prijava protiv rukovodioca i zaposlenih u Duhovno rehabilitacionom centru Crna Reka, kod Novog Pazara zbog fizičke torture štićenika. Janković istakao da se iz snimka objavljenog na sajtu nedeljnika "Vreme" vidi da se u tom centru štićenicima nanose teške telesne povrede i "da to ne može biti lečenje, odnosno terapija". "Očekujemo da Ministarstvo zdravlja u toku sutrašnjeg dana pošalje inpektore u Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka, koji će proceniti da li ima osnova da bude zatvoren" dodao je on. Ministarstvo zdravlja saopštilo je ranije danas da nije izdalo dozvolu za rad tom centru, u kome se zavisnici "leče" batinama i drugim nasilnim metodama, a da će u saradnji sa MUP-om će utvrditi da li postoje elementi koji ukazuju na nadrilekarstvo. Protojerej Branislav Peranović, koji već šest godina rukovodi tim centrom, izjavio je ranije da je kroz centar prošlo skoro 1.000 ljudi i da je, s obzirom na vrstu zavisnosti, "čvrsta ruka neophodna".
Edited by Nesh
Link to comment

sjeb'o me 'quote', naredjao jedno 10 citata, i naravno, cionisticka zavera, puk'o IE ... nego, mogu i da sazmem...friggin' liberals... crybabies, wussy whimpy gutless mollycoddle namby-pamby nebbish pansy pantywaisty sissy weaklings ono sto bi' ja uradio je da svim ovim placljivim rebnem porez na placljivost od jedno tisucu evra godisnje (odakle tisucu evra? sta me brige, nadji, ukradi, prodaj babu, idi ispod Plavog mosta pa zaradi), cijenim da bi od jedno 20 tisuca placljivaca skupio dovoljno, onda bi zatvorio popov racket i lepo svim srpskim narkomanima obezbedio tretman 'od odanle' ... sve fino, naucno, sa razumevanjem (' a jel' se rokas zato sto te mama rano odbila od sise? da, da, sram je bilo'...evo ti malo metadona da ti bude lakse'...'evo tu ti je tvoja jednokrevetna soba, kablovska TV, sestru zoves na ovo dugme, socijalni radnik dolazi u 10, radni terapeut ce to doneti pribor za slikanje, pa ti tu malo, 'nako, ispolji se' ... 'individualna terapija je svaki dan po dva sata pre i popodne, grupna u 5...sta, vegetarijanac si? nema problema, centralna kuhinja pravi vegeterijanski meni, kosher, hindu, halal, high protein, low carb, samo kazi...e, da sportski teren je tu dole, ima i tenis, nista ne brini')mislim, moze, ali kosta, a to niko nece da plati (ali je zato palamudjenje besplatno) ... friggin' liberals(sto me asocira na skupljanje sekundarnih sirovina - 'namo', lepi picnuti kamijon dolazi svakog petka u 8 i po, izlaze neke kuke statijznam, dize uredno popunjene kontejnere za staklo ... bip-bip, bzzzzzzzzzz, pshhhhhhhh....za plastiku...bip-bip, bzzzzzzzzzz, pshhhhhhhh... za papir... bip-bip, bzzzzzzzzzz, pshhhhhhhh.... za metal ....bip-bip, bzzzzzzzzzz, klang, klang, pshhhhhhhh... sve fino i uredno, uliva poverenje...'vamo', ciga sa jebenim konjem i taljigama prolazi kroz jebeni centar, rastura jebene prepune kontejnere, skupi sta mu treba i otkaska ka smiraju dana, dok se oko taljiga motaju dva-tri dzukca i poneko celjade... mislim, krajnji cilj je plemenito isti, skupljanje sekundarnih sirovina, jelda...)

Link to comment
eh Srbijico... kad vidim vako kak mi je drago sto sam tak daleko
Ovo je tek vrh ledenog brega. U skoro svakoj ulici ovde je jedan ovakav rehabilitacioni centar.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...