Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Dok ja stignem vi vec sve rekle manje vise, a ovo bas i nije moj forte, ali da se upisem i ja :D

 

Elem, pored pobrojanog moja majka kad hoce nesto svecano/svecanije ide u Lunu, Elipsu, PS Fashion (odatle imam i ja neke kombinezone svecane), AMC (Afrodite Mode Collection), neka je Garry Webber radio posao, ali ona kaze da su propali, mada ko zna mozda moze jos da se probere :D

 

 

E ima i onaj Tiffany, verujem da i tu mozda moze nesto da se iskopa, a ima i po onim radnjicama no name sto ih jos ima po gradu, sto donose robu iz Italije i Turske, tu uvek moze nesto da se iskopa u tom fazonu

 

Eto, nadam se da sam makar malo pomogla 

Edited by Midgeta
  • Hvala 1
Link to comment

@dùda koji je budžet? 

Za jeftinije reserved, HM, Katrin

Srednje cene lindex

Skuplje massimo duti

 

Zaboravila si mene, ja non stop pajem po prodavnicama odeće :D ali pratim nisku modu, za svačiji džep

Edited by Svemir Zeka
  • Hvala 1
Link to comment

E @Svemir Zeka, izvini, vidiš, tebe nisam pomenula, ali ti si sada u dijetama, pa kontam, nije ti do mode, tj. tek će ti biti, verovantno, kad doteraš lniju na željenu :cool:

 

Budžet, pa šta znam, nemam ja neku sad cifru, pravo da ti kažem, ne pamtim kada sam poslednji put sebi kupila nešto značajno. pa nemam pojma ni koje su cene.

Em mi nije ni trebalo, em po pola godine provodim na selu, tu mi je bitnije, šta ću u baštu da obučem :D.

 

Pre desetak dana sam bila na nekom crkvenom venćanju, imala sam na sebi esprit haljinu od 30 KM, haha 

 

Haljinu kupila sasvim slučajno, u onom autletu  ubosni, to su one radnje azel france, tu ima svašta da se nađe, ali treba i da se posreći da ubodeš svoj broj.

Haljina je teget, midi, jednostavna, gore uska, sečena u struku, na dole se malo širi, rukavi od tila, to joj daje na nekom šmeku, ali kao da su je po meni šili.

 

Nabacila zlatni šal i zlatne baletanke i divota, ali to je moglo sada u ovo doba, kada nije vruće.

 

Naravno, čarape su bile teget, sve po ps-u, ali ono što se meni kod mene ne dopada, ja imam jake članke, noge stubaste, dorski stil :D, cipele na petu bi me malo izvukle, ali petu ne mogu da nosim ni pod razno i tako, zaključila sam da ću bolje da izgledam u pantalonama :D.

 

 

Edited by dùda
  • Wub 1
Link to comment

Azel, majka ❤️

 

Ja sam horderka odeće, sačuvaj bože....nema se gde spakovati. Ako i ne kupim opajem svako sniženje, nema veze što sam debela :D

 

Uđi u bilo koji tržni centar i obiđi. Sigurno ćeš nešto naći, šanse nema baš da ništa nema. Meni je Reserved izbor, to se najviše poklapa s onim što mi se sviđa, a nije skupo. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

A jel ima jos negde Orsej, ja vise ne vidjam, oni su valjda propali u koroni?

 

I navijas za Zvezdu, toeto :D

 

Edited by Midgeta
  • Haha 3
Link to comment

Ova pričica  je kao da sam se sa mojom ženskom ekipom našla na kafi , čujem da se za susednim stolom priča o aljinama i odmah dobacujem :D  Ja sam se od korone pretvorila u pasioniranog gledača sajtova  svih mogućih  brendova , registrivala se i obaveštenja samo stižu. Realno ništa mi ne treba jer je kao i kod Zeke sve prepuno ( prošle godine sam bratanici  koja je sićušna ali voli predimenzionisano i taman se uklapa u mene sa 20 kg manje napunila torbu sa gomilom  poslovnih košulja siknji, haljina koje niti imam potrebu više da nosim a ni ne mogu )   Elem, Dudo, imam preporuku a možda će i ostalima biti korisna mala proizvodnja iz Rakovice koje sam pre godinu i više slučajno našla na fejsu. Divni materijali, solidna izrada vrlo ok cene i neke stvari je moguće kupiti  i bez probe ( čak i ja predimenzionisana :laugh:pošalju im se mere, konfekcijski kroj, oni provere sa modelom, usklade ako treba , ako je nestandardno po veličini sačeka se izrada. Stigne sve sa fiskalnim i brojem radnog naloga :) Mislim da imaju i pantalone kakve zamišljaš  i košulje u kompletu ili pojedinačno. Ja sam kupila bluzu na preklop koja se zamotava ( vezuje  ) a bratanici za dodelu diploma mnogo lepu satensku haljinu smaragdno zelene boje  sa tanjušnim bretelama kakvu je tražilal po svim radnjama u Bgu i mnogim u Amsterdamu, u milimetar taman. 

evo ih a ima ih i na instagramu, gde su podelili lepo svoje  najomiljanije modele po vrstama, dostupne materijale i boje, pregledati starije fotke i kolekcije jer su najtraženije  i dalje ih šiju po zahtevu, dodaju ili smanjuju dužinu i širinu  , sve kako se dogovori

https://www.facebook.com/photo?fbid=330699309792923&set=pcb.330699336459587

https://www.facebook.com/photo/?fbid=282292587966929&set=pcb.282292644633590

 

 

Edited by ljuttko
  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

For @dùda 

Ja samo da se pridružim @ljuttko i da dam sve preporuke za Zumo fashion, meni je njihov Instagram profil pregledniji, i što ljuttko kaže: sve opcije mogu, u smislu prilagođavanja modela i sl. kao one poznate situacije gornji deo jedan konfekcijski broj a donji deo drugi.

  • Hvala 3
Link to comment

Prvi put cujem za Zumo.

Ima li negde da se proba, radnja u BG? Volim da pipnem materijal, vidim kako stoji, pada, je li se ocrtava, providi...

Brzinski pogledah na FB, jedne letnje pantalone su mi ok, ne pise ni koji je materijal..niti vidim tabelu velicina.

 

Link to comment

Inace vrlo retko gledam sajtove, sta zakacim u radnjama, to je to. Kupujem najcesce neplanirano, u prolazu, to se ispostavilo kao dobitna kombinacija. Jer tako nadjem nesto sto mi se dopadne i uklapa, obavezno skontam uz sta bih kombinovala (bar nekoliko kombinacija da smislim na licu mesta), inace ne kupujem.

Kad dodje situacija da nesto "moram" da kupim, uh, to ne volim. Kraljica prokrastinacije ne mora nista :D.

  • Wub 2
Link to comment
18 minutes ago, Stela said:

Kupujem najcesce neplanirano, u prolazu, to se ispostavilo kao dobitna kombinacija. Jer tako nadjem nesto sto mi se dopadne i uklapa, obavezno skontam uz sta bih kombinovala (bar nekoliko kombinacija da smislim na licu mesta), inace ne kupujem.


Ti si ja :D.

  • Haha 2
Link to comment

devojke, hvala mnogo svima :wub:

 

ja sam postala veliki mrzitelj šopinga i obilaska prodavnica, gadno starim, znam ali šta da se radi

 

umori me jedno probavanje, od tržnih centara me boli glava, sve što se tiče kupovine mi postalo težak smor :cry:

 

zato sam bukvalno ostala bez garderobe u poslednje vreme

 

danas išla na kafu sa prijateljicama, nemam adekvatnu jaknu za ovo vreme, nemam cipele, hodam samo u patikama (problemi sa stopalima, jbg) 

a nije baš da sam neka sirotinja, nego rekoh, lenjost za tu vrstu rabote

 

sada ću silom prilika, morati da se potrudim

 

što se tiče sajtova, to mi jeste problem, isto volim da doživim materijal, a nisam neka standardna građa, proba mi je neophodna

 

ajde, imam još vremena do leta, probaću nešto da uradim do tada

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

i da, zaboravih da spomenem, imam 64 godine ali eto, ni dan danas ne želim da izgledam kao ''gospođa'' haha  :D

 

tako da uvek tražim nešto, nešto, a ni sama ne znam šta,

a opet, mislim da žena treba da se oblači primereno godinama, u smislu da može da ima savršenu figuru ali da neke stvari, tipa minjak ili šorts više ne treba da nosi

 

eto 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...