Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

e, de si ga nasao? ja bas ovih dana lupam glavu dal da uzmem isti taj, za 293 evra (375-pdv).jel vredi, kako fercera? mada mu je ekran malen, al za te pare...
Pazi, zavisi za šta ti treba... Ja sam ga uzeo, jer su mi "zapretili" u firmi da ću narednih par meseci ići za BG skoro svaki dan... A mog Compaq-a od 3,5 kg da vuglim, nešto mi nije baš milo i drago...Za neke najobičnije stvari,mail, surf, word, excel je ok... Mada je excel malo nepregledan, jer je to ipak mali ekran...Takođe, nije za duže tipkanje, naravno...Probao sinoć da pustim DIVX, radi bez problema... Moći ću da gledam serije dok se vozim za BG :)... Dos igrice, CIV II i tako neke stare stvari, takođe, rade odlično...Ako pokreneš 3-4 stvari, malo se guši, ali i to je očekivano, ipak je u njemu slabašni atomčić...Tako da ako ti treba za nešto osnovno, a nije ti presitan ekran (što ćeš morati sama da utvrdiš, to je subjektivna stvar, meni je ok, ali ja vidima kao soko, tako da nisam reprezentativan uzorak :)...), ti kupi... I definitivno, to nije izbor da ti bude prva mašina u kući, naravno...Edit: gde sam ga našao :) Hteo sam svakako da ga uzmem, u NS se ne može naći ispod 300e, pa sam mislio, kad ove nedelje krenem u BG da ga uzmem za 280, kad mi uletela ova rasprodaja u NOVEL-u... Mislim da će po ovoj ceni, koju sam platio, biti jako teško naći... Ali za oko 280e, ne bi trebalo biti problema, barem u Srbiji... Edited by radisa
Link to comment
Uf pa ako još ima sa strane držač za alkoholni napitak...
Ne, mislim da bi se vozač naljutio da mi pozadi pijamo, dok on vozi... Nije lepo ljutiti čoveka ... :)
Link to comment
Ne, mislim da bi se vozač naljutio da mi pozadi pijamo, dok on vozi... Nije lepo ljutiti čoveka ... :)
Dobro da, moze da bude drzac za kafu, pa dajte i njemu. Ako nema, moze i DVD plejer da posluzi... :D
Link to comment
Ne, mislim da bi se vozač naljutio da mi pozadi pijamo, dok on vozi... Nije lepo ljutiti čoveka ... :)
ma gde bi se vozac u srbiji zbog toga naljutio?! kladim se da bi vam se pridruzio.
Link to comment
lepe pipe
preporucujem. v. udobne + cena im je sada 50% od pocetne.p.s. ima i u normalnim bojama :) Edited by PointTaken
Link to comment
no offense, ali i nije nešto.
Pa nije ništa, stvarno. Ali je potpuno in. Obična silikonska narukvica sa jeftinim digitalnim satom.Ali, kao emituje negativne jone, i vrlo je healthy.
Link to comment
Pa nije ništa, stvarno. Ali je potpuno in. Obična silikonska narukvica sa jeftinim digitalnim satom.Ali, kao emituje negativne jone, i vrlo je healthy.
omg, nije valjda da verujes u ova sranja?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...