Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Danas pazario:2hhp3xt.jpgMalo su gej ali su bile jedine sa brojem 48.5 pa nisam im'o izbora, a i cena je nakon snizenja korektna. Konacno sam nas'o i neke Speedo gace i kratke sorcice (kao i neke dobre Arena modele) na dva mesta ali su cene brutalne, tipa 3 800 i tako nesto. Bice napeto ali mislim da cu da uzmem jer su mnogo segsi.

Link to comment
Kupih ovaj NEGATIVE ION SILICONE WATCH. U Italiji je totalna histerija za tim, prodaju hiljade dnevno. Košta 15,00 Eura:
Ajd ideja i nije toliko losa, ali su mi boje bezveze nekako kao isprane, za tako nesto su mogli bas da udare neki benetonski spektar
Link to comment
Ajd ideja i nije toliko losa, ali su mi boje bezveze nekako kao isprane, za tako nesto su mogli bas da udare neki benetonski spektar
Pa ima 14 boja, od kojih su mnoge benetton spektar.
Link to comment

Nije baš Borsalino, al isto može da se nakrivi...post-1120-1247227436.jpgLjuljaška između dve palme i drečavi koktel cool.gif . Zapravo u mom kraju, ligeštul i flajka Jelena.

Link to comment

dobrodosao u klub :)

Nije baš Borsalino, al isto može da se nakrivi...post-1120-1247227436.jpgLjuljaška između dve palme i drečavi koktel cool.gif . Zapravo u mom kraju, ligeštul i flajka Jelena.
Link to comment
Gde, gde?
ne znam gde ima da se kupi taj na fotografiji, ali, ukoliko vas put nanese u zrenjanin, imate u fabrici sesira "Begej" veliki izbor raznovrsnih slamnatih sesira; muskih/zenskih i ekscentricnih i manje ekscentricnih, platnenih /"pecaroskih" itd /, kacketa, a ima i zimskih - raznoraznih.na ulazu u fabriku je zakacen papiric sa mobilnim telefonom zene koja "duzi" robu iz fabrike, a koja se rasprodaje; ona je od 8 do 15 h u krugu fabrike. samo je cimnete, ona otkljuca kapiju, pusti vas u skladiste i mozete slobodno da birate i isprobavate....cene su smesne; od 200 do 600 din maksimalno....
Link to comment

Skate spajz u Kralja Petra i Chan-doo u Prizrenskoj. Volcom, skejterska firma. Nije bas klasican dendi ^_^ .Luka kape i Begej su izgleda moguca alternativa.

Link to comment

Ja bih ovih dana pazario neku lepu tamnu lanenu košulju bez kragne, u tajlandskom fazonu, samo što pojma nemam gde bi u Begišu to imalo da se nađe? Na Buvljaku i kod Kineza nisam ih našao, a firmirane butike po tržnim centrima nemam volje da overavam. Ima li neko ideju gde bi, po fer ceni, to moglo da se kupi u krugu od 12-km oko stadiona FK Zemun?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...