Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ja imam jedne univerzalke, stare sad vec, 12 godina, prane, nosene, raspale, obozavane i omrazene (od strane vecine prijatelja). kupila bih, ako neko zna gde mogu da ih pronadjem.
Ako sam dobro razumeo, ti bi otkupila od sebe te raspale univerzalke, samo ne znaš gde ti stoje na gajbi? :unsure:
Link to comment

ali zasto crne? rozen ti se slazu sa avatarom :POd 1-10 kolika im je udobnost?edit: henrice, kad pre?

Edited by pachule
Link to comment

napalapaj se

Ako sam dobro razumeo, ti bi otkupila od sebe te raspale univerzalke, samo ne znaš gde ti stoje na gajbi? :unsure:
:Di znam gde su, cuvam ih u vitrini.
Link to comment
HOMEG_WMN.jpgMOJ JE! i za padanje je u nesvest! (kolega belgos koji kaze "srpska vojska mora de je mnogo sexy" :lol: )
E ovo je i moj stil, sa sve boju.Nego jel si ti ovo na sliku sa dugacku kosu? :) A sta mislish da obucesh ( umesto ove bele majice) neki top ( svila/cipka pa josh roze :) ). Tek bi taj vido kake su Srpkinje kad idu u/na vojnike i borbu prsa u prsa.
Link to comment
E ovo je i moj stil, sa sve boju.Nego jel si ti ovo na sliku sa dugacku kosu? :) A sta mislish da obucesh ( umesto ove bele majice) neki top ( svila/cipka pa josh roze :) ). Tek bi taj vido kake su Srpkinje kad idu u/na vojnike i borbu prsa u prsa.
dugacka, samo plava i jos imam pilot Ray Ban :)i da! roze! trenutno sa cizmama ali stikle za sutra!neverovatno parce pamuka - nista izuzetno ni skupo a tako *efikasno*
Link to comment
ali zasto crne? rozen ti se slazu sa avatarom :POd 1-10 kolika im je udobnost?
crne mi se slazu sa nekim letnjim 'aljinama cool.gif za duze hodanje udobnost 7, mada mozda poraste kada se odviknem da ih pridrzavam prstima dok hodam. to radim sa svim japankama dok se ne naviknem skroz na njih.inace, mnogo prijaju mojim poluravnim tabanima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...