Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

bialettialumlg-04.gifSirotinjski espreso. -_- Jos hvatam nijanse u spremanju, ali izlazi odlicna kafa!
ako hoces vrhunski kvalitet odlij 'prvijenac' [ono sto izlazi u pocetku i perkolira korz najsveziji i jos nesprzeni sloj kafe] u malu debelu podgrejanu soljicu, po kvalitetu prvijenac ne zaostaje za pravim espressom.
Link to comment
711111111.jpglenovo s10eVarijanta sa hardom od 80 gb...Na sniženju, za 19990 din... Bila samo dva komada... Kao pravi Srbin-čekač, zauzeo busiju 2 sata pred otvaranje i dočepao ga se... Srećan sam kao malo dete...
Link to comment
bialettialumlg-04.gifSirotinjski espreso. -_- Jos hvatam nijanse u spremanju, ali izlazi odlicna kafa!
Cena mu jeste smehotresna olimpijada, no ovde kod mene nema poštene kuće bez kako ovde kažemo 1 Bialetti kafeterje, i to baš ovaj klasičan model, na odmor, gde god se ide i na par dana putuje i Bialetti.Tako i ja nosila lonče za Srbiju, i evo, prvom prilikom kad se budem vraćala za Srbiju imam narudžbinu za 3 Bialettija i to ona veća za komšiluk. Edited by lena21
Link to comment
jel si ovo kupio kod kineza u bloku 70
Cena mu jeste smehotresna olimpijada, no ovde kod mene nema poštene kuće bez kako ovde kažemo 1 Bialetti kafeterje, i to baš ovaj klasičan model, na odmor, gde god se ide i na par dana putuje i Bialetti.Tako i ja nosila lonče za Srbiju, i evo, prvom prilikom kad se budem vraćala za Srbiju imam narudžbinu za 3 Bialettija i to ona veća za komšiluk.
Ima u Coincasi, RK Beogradjanka. Bialetti, i jos neki kineski, pa ko sta voli.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...