Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

oho :) cestitam :) podeli utiske sa plebsom posle par hiljada.
Hvala. Kako sam krenuo, tih par hiljada će biti za nekoliko dana. :lol:
Link to comment
Uvek me je zanimalo da li brojac postova na forumima staje na nekom broju (i ne moze dalje). Npr. 99999, ili 999999. Videcemo. ;-)
:lol: da ne bude kao na fliperu - vrati ti sa 999999 na 000000 :mad: ili na starinskom tel. racunu :puke:
Link to comment
:Hail: evo i mog pazara od posle nedelje, a ta tvoja ruzicasta bocica je u planu za oko 2 mesecaDYMATIZE-ELITE-WHEY-5LB.jpgA upravo mi stiglo ovo za pranje zuba, posto su suvise stisnuti da bi ih mogao dobro ocistiti nekim normalnijim nacinimaproductimage.png Edited by Hustler
Link to comment
GDE?ja imam jedne univerzalke, stare sad vec, 12 godina, prane, nosene, raspale, obozavane i omrazene (od strane vecine prijatelja). kupila bih, ako neko zna gde mogu da ih pronadjem.
Izvini što kasnim, sledeći put cimni na pp, retro footwear fetišizacija uvek ima top priority ;)Elem, ove su Gazelle 2, imaš ih u prolazu ispod Srp. Vladara (prvi prolaz pre knjižare Papirus/B92 shop gledano iz pravca Terazija, tj. drugi pre Kneza). Radnja sa leve strane, pri sredini.Bile su 'vake, plave i crvene. Sva 3 komboa ubercool.A Univerzal (tj iste kao) sam video samo u kineskoj radnji u tržnom centru zvanom Titanik u žarkovu za 1500 din, i teget i bele.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...