Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Au, nisam ni slutila koliko je dizajn vaga za merenje telesne tezine uznapredovao! Vidju ovo sto lici na vinil drevni (skoro kao onaj odozgo) ili pak na neko antigravitaciono-levitaciono sokocalo. Nazalost, brojka na displeju protivureci lepoj ideji...Inace, dvoumila se izmedju: 16613.jpg koja je takoreci klon mojih kupatilskih plocica (i svidza mi se njen optimizam :wub: .)i ove skromne (medicinske) varijante:MS01_weiss.jpg.Pobedila spartanska svedenost (koja mi se, interesantno, ne ispoljava i u ishrani). A i lakse cu da psujem ruznu stvar......Sto bi rekao moj sestric (prvak): "Moj ti je savet da vise trcis za leptirovima i da UOPSTE ne jedes!" :heart:

Link to comment

chivo :lol:

Pobedila spartanska svedenost (koja mi se, interesantno, ne ispoljava i u ishrani). A i lakse cu da psujem ruznu stvar......Sto bi rekao moj sestric (prvak): "Moj ti je savet da vise trcis za leptirovima i da UOPSTE ne jedes!" :heart:
da, samo sto ti ovaj "zastarjeli" model ne moze izracunat optimalnu tezinu s obzirom na visinu, dob i spol, udio mascobe i vode, očekivano trajanje života, prognozu trajanja braka, šanse za dobitak na lottu... Edited by Nicol
Link to comment
chivo :lol: da, samo sto ti ovaj "zastarjeli" model ne moze izracunat optimalnu tezinu s obzirom na visinu, dob i spol, udio mascobe i vode, očekivano trajanje života, prognozu trajanja braka, šanse za dobitak na lottu...
ljubavni horoskop. ljubavni horoskop
Link to comment

Eh, da je meni neko posle polozenog vozackog dao takvu Astru, ceo svet bi bio moj...Plus, znas kakva je Alfa. Dobra riba, ali i zahtevna.

Link to comment

Stogod zimske gaNderobe... Jag cotton knit (ispod), Mossimo jeans da ne kazem denim (u boji "thunder grey", ispod) i jos svasta nesto, ukljucujuci i "vijetnamku" firme Kenji (neprisutno na webu)... Uglavnom, sve nesto na temu sto smo nosili 70-tih. jagcottonknit.jpgmossimothunder.jpg

Link to comment
Stogod zimske gaNderobe... Jag cotton knit (ispod), Mossimo jeans da ne kazem denim (u boji "thunder grey", ispod) i jos svasta nesto, ukljucujuci i "vijetnamku" firme Kenji (neprisutno na webu)... Uglavnom, sve nesto na temu sto smo nosili 70-tih.
super mi je sve ovo. (naravno, na tren sam pomislila šta ga je u ovo doba spopalo kupovanje pletenine)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...