Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja sam ovih dana ispazarila silne medene stvari za odevanje, al i za noge ( ne ovi bademantili, to i ne volim)ali za razliku od stopala koja se ne menjaju(uvek 37) gornji trap se malo proshirio, a pazarila samjedan broj manje ( bilo tako na snizenju pa nisam imala izbora) tako da mi sada predstoje krv, znoj i suze :D A prestala sam da pushim pa me muche gadne muke, malo s kilogramima a malovishe sto mentalno nisam prestala da pushim iako vec 3-4 meseca stvarno ne pushim.Koja je to zavisnost?!!! Pa to bre gore od droga. :ph34r:

Edited by Teja
Link to comment

bademantili. nista ja tu ljubav ne razumem.osim ako ne postoje kao takvi u hotelima - ne koristim ih.kod kuce ne zato sto se posle kupanja umotam u peskir do susenja. ili u nista.na cestim putovanjima ne zato sto mi 1Bm zauzme pola kofera.nekako, teski su i zamaraju. i zamotavaju se oko tela, smetaju na duze od 5 min.mozda ako bih nasla neki od bas tankog frotira (hint: peskiri za bebe). @tema - nesto za kosu i za telo. ali to valja saopstiti na drugoj temi, i to nikol.

Link to comment

^ Ni ja. Ni ono kad pola dana ides po kuci u pidzami i bade mantilu ili nekom slicnom mantilu. Pidzamu skidam cim otvorim oci.Nista nisam kupila.Shvorc sam. :cry:

Link to comment

Kupace gace marke "Skinny", one onako cetvrtaste, kao sorc ali utegnute, crveno sive, platio 2 400 dindzi + kupace gace "Etirel", klasican model, kao sto nose plivaci, crno sive, 410 dindzi. Umesto ovog Etirela sam hteo isti takav Arenin ali je 1610 dindzi a bilo mi je previse da dam 4 cigle za dvoje kupacih gaca... mnogo je na ovu skupocu, pogotovo sto nema neke bitnije razlike.Neka ceka Speedo <_<

Link to comment
Ni ono kad pola dana ides po kuci u pidzami...Pidzamu skidam cim otvorim oci.
uuuuu, strasno strasno.. pidjame su mi omiljeti deo garderobe
Link to comment
bez bade mantila i cigara ne moze da se zivi.vec 23 godine!post-906-1247817214.jpg
Ma, i ja tako, ovo je samo novi što sam kupio. Inače sam sto godina nosio neki plavi (sa izvezenim "S", a to mi nije inicijal), pa odlučio da se ponovim slovenačkim fenserajem.
uuuuu, strasno strasno.. pidjame su mi omiljeti deo garderobe
ne podnosim pidžame, spavam nag. zapravo, i većinu dana provedem takav, in a birthday suit.
Link to comment

ne podnosim ni pidzame u krevetu, niti bade mantil nakon tusiranja, niti se zamotavam u peskir.bade mantil navucem samo zimi kada ustanem iz kreveta, pre nego sto odem na tusiranje, posto moze da bude hladno kad otvorim prozor na -30 C. nakon tusiranja se cirkulacija popravi, tako da mi opet smeta i bade mantil, i pidzama, i mnogo odece.

Link to comment
ne podnosim ni pidzame u krevetu, niti bade mantil nakon tusiranja, niti se zamotavam u peskir.bade mantil navucem samo zimi kada ustanem iz kreveta, pre nego sto odem na tusiranje, posto moze da bude hladno kad otvorim prozor na -30 C. nakon tusiranja se cirkulacija popravi, tako da mi opet smeta i bade mantil, i pidzama, i mnogo odece.
my girl. (naime, meni je bade mantil samo posle tuširanja, i gledam da bude što brže upijajući, da bih ga se što pre otarasio)
Link to comment

Ecco sandale.Izdao sam Grubinke posle 18 godina vernosti. Crkli dabogda, svake godine su im sandale duplo skuplje, a koža im je duplo tanja nego prethodne.Prvi utistici su sjajni, napravio sam turu od Dorćola, do špica Ade (vagon restorana). Funkcionišu. Da li će mi biti dobre za Orjen i Komove? Javiću u oktobru.

Link to comment

E, a pošto sam bio u nekom skeletorskom raspoloženju, kupio sam i ove kućne megačupave papuče sa Misfits lobanjom, i sada (putem sajta) shvatio da su u stvari žemske, što je super.Misfits-NightmareSlipper-Black-MCMF021.jpg

Edited by Buck Naked
Link to comment
Kupijo vake japanke (by izvesni World Industries) za Istru, i istovremeno saznao da se japanke na američkom zovu "thongs"!
Kako bre- zar nisu flipflops? :huh:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...