Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pojma nemam, ovi iz World Industries (kakvo ime!) ih zovu "thongs"..!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. "Thongs" ih zovu samo jako staromodne cike i tete kojima ni ne pada na pamet primarno znacenje reci "thongs". Da govore srpski, govorili bi "ponedeonik" i "dockan". Svi ostali (koji sami nose ili im partneri nose thongs, ili oba :D) flip-flops zovu flip-flops.
Link to comment
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. "Thongs" ih zovu samo jako staromodne cike i tete kojima ni ne pada na pamet primarno znacenje reci "thongs". Da govore srpski, govorili bi "ponedeonik" i "dockan". Svi ostali (koji sami nose ili im partneri nose thongs, ili oba :D) flip-flops zovu flip-flops.
francuzi ih, totalno pogreshno, zovu claquette iako se u njima tesko moze igrati onaj irski folklorkupila kartu za eurotunnel za danas, jos samo da stignemo do Calais-a na vreme - "sunce ti kalaisano" - od tuda to dolazi :D
Link to comment
Krasna riječ. Nadam se da nije dockan da je uvedem u vlastiti rječnik. Dockan? Ma nikad nije dockan.
Ali ja tu rech tu i tamo i koristim. Recimo "Ama bre,dockan je sada"Aj kad vec volish te starinske i kako Redbus kaze "staromodne" rechida te podsetim i na "vazdan ,vazda". I tu rech koristim.Sad videh da kod i za tebe tebe nikad nije dockan :D
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisu bile "preterano" skupe. Kada se obuju, ne izgledaju upadljivo ili presareno, kako se mozda stice prvi utisaki.31YOxJpejSL._AA280_.jpg41Siwjqkv+L._AA280_.jpg31114LzzESL._AA280_.jpgVoleo bih da sam za strapac po kraju uzeo neke Nike sandale. Zadnje su mi trajale sto godina, bilo mi zao da ih bacim. Pogotovo su mi bile korisne na camcu. Uvek uz nogu, mogu i da se pokvase i ne klizaju se (ne mnogo.)

Link to comment

nicim izazvano, krenem u radnju zdrave hrane po neke alge, al kako je ista bila zatvorena ja kupim savrsene bele baletanke i tamno plavu knit esarpu.logicno, zar ne ? :lol: moram da wubujem kreatore koje inace pljujem na sva usta, ove godine je po svemu sudeci tamno plava u modi, a ja jos onomad pazarila neku ultra wub tamno plavu DKNY tasnu + najzad su se u prodavnicama pojavile cizme koje mi se ne gade na prvi pogled. bice ovo sezona bankrota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...