Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Stigla mi 1 oprema za pisanje (memoara). :wub: Tacno pero kakvo sam oduvek zeleo, a patrone s mastilom prave braca Slovenci.4szbeh.jpg
Svaka cast, ovo je stvarno domacinski.
Link to comment
Stigla mi 1 oprema za pisanje (memoara). :wub: Tacno pero kakvo sam oduvek zeleo, a patrone s mastilom prave braca Slovenci.
mašala matori. sad svom snagom u pisanje Sage jednog internet adikta.
Link to comment

Kakav adikt, zar ja? :huh:PS. Uz penkalu ide i 1 pripadajuca hemijska, nose ponosni nazive Pierre Cardin, Paris, a prave se u obliznjem Mumbai-ju :-) Cijena? Prava sitnica.

Edited by Indy
Link to comment

@Indy:jos neko osim mene pise penkalom :wub: mada ja jos uvek nisam pocela memoare, al` razmisljam da angazujem licnog hronicara :D btw. kud potegnu u daleki mumbai, umesto da si kupio original, kod najdraze nam brace & susjeda:

Slavoljub Eduard Penkala (April 20, 1871 ? February 5, 1922) was an engineer and inventor from Croatia.He became renowned for further development of the mechanical pencil (1906)[1] ? then called an "automatic pencil" ? and the first solid-ink fountain pen (1907)

koristim priliku da iskazem :heart:toz `obicnim` olovkama, koje se do danas odrzase :) on topik:jogurt, leba, farmerke, patike. mrzi me da trazim sliku/slikam i kacim. takodje i nesto knjiga.

Link to comment

u nedelju sam na romskom buvljaku u zemunu pazario seseljevu knjigu "dosmanlijski sejmeni na pravnom fakultetu" za 50 dindzi+knjiga ima 1000 strana :Hail:

Link to comment
u nedelju sam na romskom buvljaku u zemunu pazario seseljevu knjigu "dosmanlijski sejmeni na pravnom fakultetu" za 50 dindzi+knjiga ima 1000 strana :Hail:
hebo voju, jel bilo ista od sevceta cite i dj fahrudina?
Link to comment
hebo voju, jel bilo ista od sevceta cite i dj fahrudina?
jasta!izmedju ostalog uzeo sam svadbu kod sevceta. zenio sinadoturicu ti neki materijalkupujem ja od male ciganchice diskove a na svim pishe DJ Fabijanja reko, ko je ovaj Fabijan?a ona kaze to mi chale eno ga tamo :lol:
Link to comment
u nedelju sam na romskom buvljaku u zemunu pazario seseljevu knjigu "dosmanlijski sejmeni na pravnom fakultetu" za 50 dindzi+knjiga ima 1000 strana :Hail:
ja sam dobila za rodjendan 'narkomaniju vuka manitoga'. malo je dosadan seselj. ocekivala sam interesantnije pisanje. ali valjace kevi za oblande.
Link to comment

očigledna devalvacija vrednosti šekijevih tariguznih škrabotina. njegovi književni fanovi teško da mogu da se ufajde od 50 dindži po komatu.

Link to comment
očigledna devalvacija vrednosti šekijevih tariguznih škrabotina. njegovi književni fanovi teško da mogu da se ufajde od 50 dindži po komatu.
Bio bi im bolji bizMis da to pretvore u 1 blog i da tu okace Google Ads. A u okeanu apismenosti i trucanja koji je prepokrio ono sto je nekad bila civilizacija, ne bi uopste odudarali odsustvom kvaliteta, razuma, morala, itede.
Link to comment
T1Q.xdXobBIdJXXXXX.jpg_sum.jpg:wub:
GDE?ja imam jedne univerzalke, stare sad vec, 12 godina, prane, nosene, raspale, obozavane i omrazene (od strane vecine prijatelja). kupila bih, ako neko zna gde mogu da ih pronadjem.
Link to comment
doslo lepo vreme :) 0suknja.jpg
E ovo mi se mlogo svidja :wub: Nego stalno pazarim te aljinice ( nisu boje lila, tu boju mrzim) al se smrzavam ko ona stvar.Nikad leto da dodje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...