Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Trenutno stavljam neke šnite potrbušine u "pac" od ulja, soja sosa, kineskih pet začina, ljute tucane, belog luka i meda... Valjda će valjati sutra kada ih budem zveknuo u rernu :)

 

potrbusina.jpg

 

pac.jpg

Link to comment

Slika nakon vađenja iz rerne sledi, osim ako ne zaboravim. Sigurno će se dobar deo istopiti :)

 

Inače ima li se negde kod nas kupiti ovakva neka rešetka koja se postavi iznad pleha u rerni, koja omogućava da ono što se peče zaista i peče a ne prži u vlastitoj masti ili dinsta u svojim sokovima. Radio sam to sa onom rešetkom koja je došla uz rernu, ali muka je to posle oprati... Treba mi nešto manje, što može posle u mašinu za pranje posudja.

 

Rangemaster-Oven-Wire-Grill-Pan-Grid-Genuine-Part-Number-P093359-0.jpg

Edited by JakeBlues
Link to comment

Slika nakon vađenja iz rerne sledi, osim ako ne zaboravim. Sigurno će se dobar deo istopiti :)

 

Inače ima li se negde kod nas kupiti ovakva neka rešetka koja se postavi iznad pleha u rerni, koja omogućava da ono što se peče zaista i peče a ne prži u vlastitoj masti ili dinsta u svojim sokovima. Radio sam to sa onom rešetkom koja je došla uz rernu, ali muka je to posle oprati... Treba mi nešto manje, što može posle u mašinu za pranje posudja.

 

attachicon.gifRangemaster-Oven-Wire-Grill-Pan-Grid-Genuine-Part-Number-P093359-0.jpg

Mislim da ima, probaj da guglaš, sa naglaskom na firme koje prodaju opremu za ugostiteljstvo...

BTW, na početku mog bivstvovanja na forumu "ukrao" sam foru sa "klocnama" od šargarepe i to je super. A meni zavredimo zvanje kulinarskog čarobnjaka u familiji! ;-)

Link to comment

ja imam drvene klocne, napravio sam, a imam i komad duple zice od 30x30cm, visoko oko 5mm. to sam kupio za smesne pare kod nekog proizvodjaca zicanih transportnih traka u vojvode stepe i koristim je i kao podmetac za serpe i za rahladjivanje peciva i za pecenje mesa.

Link to comment

Voleo bih da sam na ove naleteo bez "pomoci" ovog kretena...

Izvini samo tu sam nasao o kome se radi, inace mi ih je sam jutjub predlozio posto vazda gledam neke talijanske kuvare. Ali on je nebitan ova dvojica su me odusevili. Svi snimci im imaju taj neki opustajuci smek samo je problem sto jedes vise. Bas mi je drago da im dobro ide

Link to comment

Slika nakon vađenja iz rerne sledi, osim ako ne zaboravim. Sigurno će se dobar deo istopiti :)

 

Inače ima li se negde kod nas kupiti ovakva neka rešetka koja se postavi iznad pleha u rerni, koja omogućava da ono što se peče zaista i peče a ne prži u vlastitoj masti ili dinsta u svojim sokovima. Radio sam to sa onom rešetkom koja je došla uz rernu, ali muka je to posle oprati... Treba mi nešto manje, što može posle u mašinu za pranje posudja.

 

attachicon.gifRangemaster-Oven-Wire-Grill-Pan-Grid-Genuine-Part-Number-P093359-0.jpg

ima okruglih za mikrotalasnu

Link to comment

Izvini samo tu sam nasao o kome se radi, inace mi ih je sam jutjub predlozio posto vazda gledam neke talijanske kuvare. Ali on je nebitan ova dvojica su me odusevili. Svi snimci im imaju taj neki opustajuci smek samo je problem sto jedes vise. Bas mi je drago da im dobro ide

Ma ok. Kažem zato mi i žao ;-)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...