Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Добио бут од дивљег вепра, без коске, ставио га у маринаду. Помагајте за даље.

Link to comment

Добио бут од дивљег вепра, без коске, ставио га у маринаду. Помагајте за даље.

Pregledano na trihinelu?Ako nisi siguran, samo kotlic koji krcka 2-3 sata

Link to comment

Pregledano na trihinelu?Ako nisi siguran, samo kotlic koji krcka 2-3 sata

Јесте, ловац је професор ветерине.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

pa i dalje je taj kotlic najbolje resenje...luk, paskanat, sargarepa, slacica, dimljena slanina, crno vino, suve bukovace, vrganji...dobra crvena paprika...ruzmarin, lovor...

 

sve da bude najbolje sto se moze naci.

Link to comment

+1 mada ga kod italijana neces pojesti bez paradajza nigde :D

 

ja ni pecurke ne bih dodavao, ali ako bas hoces onda tek na jedno pola sata do kraja. takodje tad, muskatni orah malo narendati i nije uopste losa fora ubaciti saku-dve krupnih crnih maslina.

 

edit: i da, 2-3 sata je malo, nema tu bez 4 sata nista i to posle mariniranja od 24h. uz to papardele ili palentu. za palentu meso na malo krupnije...

Edited by aram
Link to comment

pa i dalje je taj kotlic najbolje resenje...luk, paskanat, sargarepa, slacica, dimljena slanina, crno vino, suve bukovace, vrganji...dobra crvena paprika...ruzmarin, lovor...

 

sve da bude najbolje sto se moze naci.

Да га исечем или уцело?

Link to comment

Nego, kad smo već kod teme, gde u bg može da se odradi pregled mesa na trihinelu i ostale karakondžule.... Recimo dobio/kupio negde a nisam baš siguran 100% u prodavca...

Link to comment

ne znam koliko imas tog mesa i kakvo je, ja sam u ovakvim situacijama vise za mesavine mesa, divljac 100% moze da povuce na prejako jelo. pisem napamet, ne znam tacno kakvo ti je to svinjce ali nije besmisleno dodati malo nekog "normalnog" tipa svinjske plecke u omjeru 70 (divljina) : 30.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...