Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

cuj sta mozes da uradis. ides na Kupindo, i pitas clana "strsljen" ima li u ponudi tucani gril tiganj. bice oko 2 hiljade din. sad ga nema u oglasima ali se pojavi cesto. usput pogledaj i ostale njegove tucane predmete.

Link to comment

cuj sta mozes da uradis. ides na Kupindo, i pitas clana "strsljen" ima li u ponudi tucani gril tiganj. bice oko 2 hiljade din. sad ga nema u oglasima ali se pojavi cesto. usput pogledaj i ostale njegove tucane predmete.

 

a možeš i da naručiš gril tiganj iz gasiks.com  :)

Link to comment

umaci u pivo?! zar treba jos nesto pored piva i cipsa?

 

u mleku rastopi na laganoj vatri nekoliko trokutica, mozes i svih 6 ili 8, topljenog sira. to je do jaja dip za cips. 

Edited by darling
Link to comment

umaci u pivo?! zar treba jos nesto pored piva i cipsa?

 

u mleku rastopi na laganoj vatri nekoliko trokutica, mozes i svih 6 ili 8, topljenog sira. to je do jaja dip za cips.

ja imao na umu neki ljuti, crveni...

 

Послато тетејцем

Link to comment

Vasudevo! Imam pitanje za tebe.

 

Navadila sam se ovde na neke kidney beans u nekakvom sosu. Mislim da sam do sada pojela barem 5-6 kg boranije, jebem ti.

Uglavnom, danas sam se odvazila da pitam kakav je tacno sos u pitanju i rekli su mi da je blizak malezanskom sambal sosu. E sad, ne mogu da nosim silne teglice iz super marketa jer sam prilicno tight sa prostorom u koferima. Ali citam na receptima da u to ide sokic od tamarinda. Je l nabavljas ti to negde u Begisu mozda?

 

Btw, fakat je u pitanju najjaci ukus na svetu. Najbolja mesavina Kine i Indije. Nasi Lemak je isto na bazi tog sosa. Ima da sadim sastojke gde god se naselim, ako ne budem imala dobru azijsku radnju u blizini.

 

Evo moje boranijice. :heart: So yummy!!!

 

27x2p0l.jpg

 

A ovo je moj favorit broj 2. Zapravo pecena paprika kao i kod nas, samo sto je ovo ljuto ko otrov. I oni ga zaliju nekim sosom koji u sebi ima i opiljke mesa, belog luka...Prvi put sam pojela samo jednu. Drugi put dve i po papricice. Sledeci put bogami 7-8, a sada pola porcije bez problema.

 

2lm135k.jpg

Edited by MayDay
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...