Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

a jeestee..samo zbog toga..

 

 

evo ja nasla ovo

 

The data available in the literature do not support a conclusion of harmful effects of the moderate consumption of ghee in the general population. Factors that may be involved in the rise of CAD in Asian Indians include the increased use of vanaspati (vegetable ghee) which contains 40%trans fatty acids, psychosocial stress, insulin resistance, and altered dietary patterns. 

 

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3215354/

Link to comment

Ajde neki predlog za jagnjece kotlete....

morska so, malo soka od limuna, kumin, utrljaš i držiš pola sata, pa na brzu vatru, po tri minuta sa svake strane.

Link to comment

Ajde neki predlog za jagnjece kotlete....

 

ostavljao je vasa neki brutalan recept za to. valjda ce se javiti na vreme. :)

 

edit

stvarno se javio na vreme :)))))

Edited by nenad
Link to comment

morska so, malo soka od limuna, kumin, utrljaš i držiš pola sata, pa na brzu vatru, po tri minuta sa svake strane.

Hvala, to je to bez komplikacija...

Link to comment

e da, i maslinovo ulje, znači napraviš brzu marinadicu i samo protrljaš. može i malo bluka, meni se više svidja bez.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Citao sam izvod iz jednog clanka koji se bavio vezom gija i kardiovaskularnim oboljenjima kod Indusa dodjosa u Englesku, ne mogu sad da ga nadjem :isuse:

Problem je sto ima i studija koje pokazuju da gi uopste ne uticu na kardiovaskularno zdravlje pa sam se pokolebao.

Link to comment

eksperiment: peceni crni susam, bela cokolada, mleko. slatko je samo od cokolade. ja volim kad je flafi, pa sam stavila vise mleka, inace je pretposlednji korak dovoljan. siva nutela je veri najs, sad samo da smislim kako da je upotrebim u elegantnom desertu pre nego sto neelegantno stucem celu teglu. 

2rxb9lj.jpg2emphxs.jpg 2gvlyzr.jpg 24wanpk.jpg j09m2t.jpg s4w2gl.jpg verzaw.jpg 35k6elw.jpg 2447kig.jpg 2m366v5.jpg

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...