Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

šta od heljdinog brašna osim palačinki i kako?apsolutno ne poznajem namirnicu a samopouzdanje vezano za kuvanje mi je trenutno na 0 da bih sama upoznavala i upropaštavala

Link to comment

hoću da pravim neke kao ćuftice a imam lepog hleba sa semenkama od juče pa bih da ga implementiram u ćufte. jel ima neko proveren trik za kako pripremiti hleb, jel da stoji malo u vodi, u mleku il nešto treće? hvala :)

Link to comment

za heljdopitu napravis palacinke i fil od kajmaka, sira i jaja, poredjas u tepsiju tako da zavrsis sa filom odozgo u zapeces u rerni.mozes da probas i neki kis od testa sa heljdinim brasnom.@baba jipotopi u vodu, pa posle dobro ocedi

Edited by aram
Link to comment
šta od heljdinog brašna osim palačinki i kako?apsolutno ne poznajem namirnicu a samopouzdanje vezano za kuvanje mi je trenutno na 0 da bih sama upoznavala i upropaštavala
Slovenci heljdu skuvaju kao žgance (kao suvlji kačamak), dodaju podvarak i serviraju uz probrane svinjarije (kobaje, krvavice itd.) kao kmečku pojedinu. Surovo dobro.edit: prostija varijanta su i samo žganci uz vruče obično, ili hladno kiselo mleko, kao odličan doručak. Edited by ajgor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...