June 14, 20242 yr 3 hours ago, Milošica said: Zavlači nas Nikodije, to mu je verovatno dečko. pišeš ko da je to sad pa nešto loše
September 28, 20241 yr On 14. 6. 2024. at 10:24, Filozof manijak said: Jel ima nekog ovde da ima lep/prijatan prirodni miris, i ne maskira se parfemima? Kad se tuširaš, upotrebiš ovaj sapun od Maison du savon de Marseille, i mirišeš lepo ceo dan bez parfema:
September 28, 20241 yr 1 hour ago, Tresko said: Kad se tuširaš, upotrebiš ovaj sapun od Maison du savon de Marseille, i mirišeš lepo ceo dan bez parfema: Mislis li na ceo brend (vidim da ih ima u raznim mirisima) ili bas na ovaj sapun? Edited September 28, 20241 yr by Moonwalker
September 28, 20241 yr 5 minutes ago, Moonwalker said: Mislis li na ceo brend (vidim da ih ima u raznim mirisima) ili bas na ovaj sapun? Ceo brand je odličan, imaju razne mirise(meni se svidja i jagoda), ali ovaj zeleni-verbena je tako prijatan miris, i traje dugo. Nenapadan i jako prijatan. A sam sapun je vrhunskog kvaliteta, i ima pH 5,5.
September 28, 20241 yr Ovaj sapun Verbena bih rado posedovala, volim te mirisne note. Volim i sapune. Kod nas ih nema? Dobila sam nedavno L'Occitane losion za telo Barbotine, sadrzi kamilicu i jos neke drvenaste note, predivan miris. Otisla do radnje da vidim sta jos nude i svidi mi se verbena, a imaju i neki mix citrus/verbena.
January 11, 20251 yr Je li neko koristio Massimo Dutti parfeme? Kakav je kvalitet, jesu li postojani? Svideo mi se Island Accord, svez, citrusan, morski mix...no se bojim da ne ispari za pola sata i sta onda.
January 12, 20251 yr 10 hours ago, Stela said: Je li neko koristio Massimo Dutti parfeme? Kakav je kvalitet, jesu li postojani? Svideo mi se Island Accord, svez, citrusan, morski mix...no se bojim da ne ispari za pola sata i sta onda. Nisam koristila. Sad su snizenja u MD, mozda bi trebalo nesto pazariti. Koja je cena? Ako nije postojan, naprskas se opet
January 12, 20251 yr 51 minutes ago, Sandradjer said: Nisam koristila. Sad su snizenja u MD, mozda bi trebalo nesto pazariti. Koja je cena? Ako nije postojan, naprskas se opet Cena oko 8000. Ne cini mi se da ima popust. Inace videh da Jasmin ima popuste solidne. Ovo za postojanost mi vazi za po kuci. Ne nosim parfem sa sobom inace, mada znam da neke zene to rade. Torba mi je cist minimalizam po sadrzaju .
January 12, 20251 yr 15 minutes ago, Stela said: Cena oko 8000. Ne cini mi se da ima popust. Inace videh da Jasmin ima popuste solidne. Ovo za postojanost mi vazi za po kuci. Ne nosim parfem sa sobom inace, mada znam da neke zene to rade. Torba mi je cist minimalizam po sadrzaju . Nije jeftin . Ali ako ti se svidja, naprskaj se testerom pa testiraj. Ja imam 1 parfem koji koristim dok ne potrosim pa predjem na neki drugi, obicno su jaki, zimski parfemi. Samo jednom sam ubola letnji koji mi se dopao i to je bio neki Calvin Klein Limited Edition
January 12, 20251 yr 1 minute ago, Sandradjer said: Nije jeftin . Ali ako ti se svidja, naprskaj se testerom pa testiraj. Ja imam 1 parfem koji koristim dok ne potrosim pa predjem na neki drugi, obicno su jaki, zimski parfemi. Samo jednom sam ubola letnji koji mi se dopao i to je bio neki Calvin Klein Limited Edition Nije jeftin, kontala sam sto bi bio skuplji od 4000, kad ono...Testiracu, mada se ne nadam mnogo, posebno sto nije jak. Isto imam jedan, koji uvek koristim. Treba mu drustvo ponekad .
January 12, 20251 yr 14 minutes ago, Stela said: Nije jeftin, kontala sam sto bi bio skuplji od 4000, kad ono...Testiracu, mada se ne nadam mnogo, posebno sto nije jak. Isto imam jedan, koji uvek koristim. Treba mu drustvo ponekad . Kupim neko pakovanje onih mini na aerodromu na akciji (20-40 evra zavisi od brenda). Ne znam da li ih ima po parfimerijama i onda isprobavam Sad imam ove stiklice, bolje su nego sto sam ocekivala. A za MD 4000 je mera. Bezobrazna cena Edited January 12, 20251 yr by Sandradjer
January 12, 20251 yr Kad prodjem pored Jasmina (sto Je nazalost retko) udjem da “kao “ isprobam neki guerlain puderasti koji mi je uvek preskup, a nikad na snizenju. Zadnji put bio 19k🙁 Stipsa sam da potrošim toliko za njega Meni torba kao shupa. Ne menjam je uopste jer ko ce se cima da prebacuje krš
Create an account or sign in to comment