Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Ja ne vidim što je problem da se daju dokumenta kada ih pandur traži, daš mu i pitaš da li postoji neki problem ili prosto ćutiš dok se on ne oglasi.

Link to comment
Stoka gastarbajterska. Baš bih voleo da ih vidim da se ovako ponašaju kad ih federalna policija zaustavi na auto-putu u Nemačkoj. To što je mučeni pandur pglu nikako ne opravdava njihovo ponašanje. Ološ.
+ tisucuDa nije glup trebao je da im pozove specijalce posle prvog odbijanja da daju dokumente pa da im one mrcine malo broje rebra.Ljomberčine raspale.
Link to comment
Stoka gastarbajterska. Baš bih voleo da ih vidim da se ovako ponašaju kad ih federalna policija zaustavi na auto-putu u Nemačkoj. To što je mučeni pandur pglu nikako ne opravdava njihovo ponašanje. Ološ.
+ i od mene
Link to comment
+ tisucuDa nije glup trebao je da im pozove specijalce posle prvog odbijanja da daju dokumente pa da im one mrcine malo broje rebra.Ljomberčine raspale.
To to, udri narodna milicijo! Ne samo rebra, treba da im lome karlicu, kljucnu kost, lubanju, laktovi se podrazumevaju.Kako svi vi zaslužujete čvrstu ruku Ivice Dačića.
Link to comment

Zajebavaj koliko god hoćeš ali evo, ovih dana imaš priliku da vidiš kako se u jednoj uređenoj državi tretira počinilac verovatno najgnusnijeg individualnog zločina u poslednjih koliko već godina. A vi ovde promovišete batinanje ljudi koji su.... šta tačno uradili? Snimali policajca kamerom? Insistirali da im se saopšti razlog legitimacije? Ne znam šta piše u Zakonu o policiji ali u na primer u Zakonu o komunalnoj policiji izričito piše "Pre provere identiteta komunalni policajac dužan je da upozna lice sa razlozima provere njegovog identiteta."Znači, u državi u kojoj se policija izdrkava nad klincima koji nose kapuljače ili imaju narkomaske frizure, u državi gde policija bije i bije i bije bez ikakvog razloga, ja sad treba da urlam na neke gastose što su rešili da malo drkaju policajca. Važi.

Edited by pacey defender
Link to comment

Ovde ljudi navijaju da panduri zbog sitnih provokacija treba da nam lome kosti... Ili samo gastrabajterima? Baš bi bili srećni da je zvao interventnu da malo puca u noge dok ovi Rusi plešu polomljenih glava? Pozdravio vas Đorđe Zarić. Stvarno zaslužujemo Ivicu Dačića za premijera, ovako nakurčenog i bahatog.Kad neko ovako random zajebava, provocira, zavlači, radi, zamajava ili ismeva policiju, kudos, na njegovoj sam strani.

Link to comment
svi imamo slobodu da seremo panduru što nam traži dokumenta
Pre korišćenja te slobode imamo obavezu da ovlašćenom službenom licu damo lična dokumenta na uvid. Daš mu ličnu/vozačku/saobraćajnu pa ga onda (eventualno) pitaš zašto.
Link to comment

Ovo je samo jos jedan dokaz da mi verovatno nikada necemo postati normalno drustvo.Nenormalan je ovaj sto se pravi pametan i pita zbog cega i nenormalan je ovaj sto pocinje da urla i udara iz razloga sto ga neko pita zbog cega.

Link to comment
Kad neko ovako random zajebava, provocira, zavlači, radi, zamajava ili ismeva policiju, kudos, na njegovoj sam strani.
Najcrnje od svega sto ovi papci nisu ni isli sa namerom da zajebavaju puba nego su krenuli sa stavom - eto, mi smo stranci u srbiji a ti si obicni srpski saobracajac, po kom osnovu nam trazis papire?Kao da ih je u zaustavio doktor u belom mantilu i spricem u ruci. Edited by Orle Zmajević
Link to comment
Najcrnje od svega sto ovi papci nisu ni isli sa namerom da zajebavaju puba nego su krenuli sa stavom - eto, mi smo stranci u srbiji a ti si obicni srpski saobracajac, po kom osnovu nam trazis papire?.Kao da ih je u zaustavio doktor u belom mantilu i spricem u ruci.
to je tacno. medjutim, policajac je znatno prekoracio svoja ovlascenja. u njegovom opisu radnog pesta ne pise da vredja ljude, udara automobile, ispituje ljude o veroispovesti i tome slicno. gradjani imaju puno pravo da pitaju zasto im trazi dokumenta i on je duzan da im odgovori pristojno.
Link to comment
Najcrnje od svega sto ovi papci nisu ni isli sa namerom da zajebavaju puba nego su krenuli sa stavom - eto, mi smo stranci u srbiji a ti si obicni srpski saobracajac, po kom osnovu nam trazis papire?Kao da ih je u zaustavio doktor u belom mantilu i spricem u ruci.
Pa vidiš iz kasnijeg razgovora da su jednom od njih opljačkali ćaleta skoro, pa su zato i tako bahati. Sve i da nisu, misliš da je ovo dovoljno da se zasluži lomljenje rebara od strane inteventnih bolesnika, sa sve Orle Zmajevićem koji navija sa strane da ljomberčine dobiju svoje?
Link to comment
A vi ovde promovišete batinanje ljudi koji su.... šta tačno uradili?
Ometali službeno lice u vršenju dužnosti. Ništa manje i ništa više.Meni je isto muka kada Srbende, željne čvrste ruke i Dačićevog pendreka u bulji, krenu da prizivaju interventnu da lomi rebra neposlušnim građanima. A posle se zgražavaju kada neposlušni građani završe sa metkom u glavi od te iste interventne. Da su makar jednom u životu osetili kako izgleda kada te interventna propusti kroz šake, ne bi im na kraj pameti palo da lupetaju takve gluposti.Međutim, u uređenoj državi kojoj svi težimo, ova vucibatina bi kulturno pozvala pojačanje koje bi kulturno došlo i kulturno zamolilo drčne snimatelje da pođu sa njima na proveru identiteta, bez ikakve fizičke prinude ili neprijatnosti. Sve po propisu. Pa ako im se isplati da izgube ko zna koliko vremena i rizikuju prekršajnu prijavu zbog kristalno čistog ometanja službenog lica, samo da bi imali nešto da okače na YT, onda super. Svima lepo, svi na dobitku, sistem funkcioniše.Ali pošto se u leksikonima pojam najglupljeg mislećeg organizma u svemiru definiše kao: "srpski saobraćajni pandur", onda imamo ovakve situacije u kojima kreteni jednostavno ne znaju šta im je činiti pa se prepuštaju instinktima. Biće velika stvar ako u muriji zaživi projekat a/v snimanja svih aktivnosti. Em će oni sami biti mnogo ozbiljniji i profesionalniji, em će vickasti snimači imati motiv manje da ih tako retardirane navlače na tanak led. Jedino što mi to snimanje iz policijskog vozila u ovakvoj situaciji i sa ovakvim retardima u uniformi - a bogami i na putevima - deluje kako totalna naučna fantastika.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...